Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
P

re GBI, osada označené sklamanie konca, čo spoločnosť videl ako úspešný podnik rs3 najlepšie v slot výstroj.
Avšak, Izraelský parlament schválil legislatívu v minulom roku na zákaz stávkovanie na konské dostihy rs3 najlepšie v slot melee výstroj. "Uzavretie je škoda, vzhľadom na obrovské pokroky GBI Racing dosiahol v štyri a pol roka obchodovania v Izraeli," a GBI hovorca povedal benny je sloty víno. To bola súčasťou kampane Minister Financií Moshe Kahlon na odstránenie štátom sponzorované stávok, ktoré opísal ako "nečisté peniaze." Keď toto rozhodnutie bolo vyhlásené v júli Izraelské štátne pokladničné jasne najavo, že boli pripravené rokovať podmienky sa dostať von z zostávajúcu. Konské dostihy nebol jediný cieľ Kahlon v oblasti hazardných hier zásah liehoviny williams jednotky roscoe il. Skôr, GBI úradníkov mal varoval, že môžu vykonávať právne kroky, ako v Izraeli a medzinárodné súdy by mali zmluvy sa skončila predčasne bensalem parx casino - xcite centrum.

Osada poskytuje GBI s kompenzáciou pre zvyšok ich zmluvy, ktorá bola pôvodne nastavená na skončia tento rok v auguste. Ale GBI Racing, ktorý je joint venture medzi Racing UK a Na Pretekoch, rýchlo etablovala v krajine a robil Izrael jedným z hlavných trhov benny a yu poker technickú de passe.

"Osemnásť mesiacov pred rokmi som povedal, že by už hracie automaty v Izraeli, a som veľmi šťastný, že z dnes nie je nič viac," Kahlon povedal. skutočné peniaze poker machine aplikácie.

Rs3 najlepšie v slot výstroj

TOP