Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
N

a iGaming Super Show 2015 sa bude konať v Amsterdame na 23 skutočné peniaze poker aplikácie pre systém ios. jún 26, že 3,500 delegátov, 100+ reproduktory a viac než 100 stánkov. Minulý rok, 3,487 delegátov zo 70 rôznych krajín sa zúčastnili akcie, potvrdzujúci cachet je iGaming Super Show má v odvetví hazardných hier nás poker stránkach real peniaze.

Ak máte záujem o všetky iGaming priemysel má ponúknuť, musíte byť na túto udalosť nás poker stránkach prijatie paypal. V roku 2015 iGaming Super Show bude mať osem udalosti na jednom mieste vrátane špecializovaných platby, hráč akvizície, nariadení a ich dodržiavanie, športové stávky, binárne/finančné a pridružené udalosti, ktorá robí to pre vás jednoduchšie zistiť, o priemysle, dovnútra a von, či ste partnerský alebo podnikania. Na iGaming Super Ukázať, obsahuje aj jednu z najväčších výstav v iGaming priemyslu, s dvoma odlišnými pásma – jeden je zameraný na business to business strane priemyslu a jeden partnerský strane.

Osem plánované podujatia patrí Amsterdam Affiliate Konferencie, Stávkovanie Trendy & Stratégie, Finančných Partnerov Expo, Hranie hier v Holandsku, iGaming Výkonný Konferencie, IMGL Masterclass, Platobné Riešenia Summit a Hráč Nadobudnutie Stratégie nás poker stránkach žiadny vklad bonus. Ak ste nezaregistrovali pre iGaming Super Show, stále môžete tak urobiť kliknutím na tento odkaz, alebo navštívte ich webové stránky, kliknite tu. Nebudete chýbať na najväčšom výstava a konferencia iGaming priemysel má ponúknuť real money online poker with friends. S tak veľa odborníkov v odvetví už rezervované a balené pre Amsterdam, 2015 iGaming Super Show je opäť očakáva, že bude jedným z roku crown jewel konferencie. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre.

Skutočné peniaze poker aplikácie pre systém ios

TOP