Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
N

ajlepšie Casino Operátor cien sa tiež rozpoznať až 18 mladých herné manažérov z Ázie na základe ich talent a potenciál formovať priemysel v najbližších rokoch web app obsah sú zamenené keď jednotiek nasadenia sloty. v Benátskej Macau, budú vidieť slávnostné otvorenie Ázia Gaming Awards webové aplikácie vymeniť nasadenie sloty. Desiaty ročník Global Gaming Expo Ázia (G2E Ázia), ktoré sa bude konať dňa Máj 17 prostredníctvom 19. Predseda Organizačného Výboru a Súdiac Panel David Green povedal, že tieto ocenenia sú výsledkom náročného procesu, ktorého cieľom je identifikovať a rozpoznať veľmi najlepších hráčov v hernom priemysle v Ázii webový prehliadač poker s priateľmi. Užšieho kandidátov pre Áziu Gaming Awards sú von!A to je čas, aby si vybrať krok bratia ideme na člna hazardné hry.
Kritériá používané pri posudzovaní plnenia oboch komplexné a objektívne a súdiac panel má hlboké pochopenie hier všeobecne, a hranie hier v Ázii, najmä. Je to udalosť, spoločne organizované Ázia Herné Stručný a Inovácie Skupiny.
Hlasovať za svoje obľúbené navštívte AGAwards webové stránky www.asiagamingawards.com a tu kliknite a zaregistrujte sa na G2E Ázia 2016. Celkovo v piatich kategóriách boli do užšieho výberu za cenu kategórie a na ďalší krok ďalší krok je pre rovesníkmi vybrať obľúbený v ktorejkoľvek alebo všetkých desiatich kategóriách výlety. Slávnostného Gala večera a obrad sa koná na Máj 17 na G2E Ázia 2016.

Web app obsah sú zamenené keď jednotiek nasadenia sloty

TOP