Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
P

o takmer roku letargia, Montáž Bill 1326 alebo Kalifornia Bitcoin Licencia bill, bol opätovne v štáte, Zákonodarca začiatkom tohto mesiaca, za druhé čítanie Senátu krok za krokom poker príručka. Zákonodarcovia však zmrazil bill pokrok tento týždeň odkazom návrh späť štátu Pravidlá Výboru a Bankového a Finančného Výboru.

Zástupca pre Bankový a Finančný Výbor potvrdil news CoinDesk, hovoriac: "[návrhu] je oneskorí na tento rok." AB1326 bol prvýkrát predstavený v zákonodarca tým, že Zhromaždenie členských Matt Dababneh v roku 2015. Odvtedy to išlo cez viacero noviel oboch v zhromaždení a v Senáte.Členovia digitálnej mene spoločenstva v Kalifornii sú proti návrhu zákona, ktorý by potenciálne vytvoriť pravidlá, ktoré by kontrolu použitia a obchodu s digitálnym menu, rovnako ako New York BitLicense. To by mohlo znamenať, že bitcoin start-ups v štáte—najmä v start-up hotbed San Francisco—môže čoskoro ocitnúť vystavené viac byrokracie krok za krokom casino heist.

Ale podľa Bankového a Finančného Výboru hovorca Marek Farouk, bill prechádza "závažné zmeny", konštatuje, že "je tu veľa vecí, ktoré sa bude upravovať." Digitálny meny start-up investície dosiahnu $300 METROV priaznivé digitálnej meny-súvisiace právne predpisy, nie len v Kalifornii, by výrazne profitovať prosperujúce blockchain a digitálnej mene start-up sektora. Podľa Juniper Research, start-ups, práca s bitcoin a jej základné technológie po celom svete sa už zvýšil v blízkosti 300 miliónov dolárov na financovanie v prvej polovici roku 2016 sám.
Viac ako 30 start-ups získala $290 miliónov eur na financovanie, ale viac ako tretina z tejto investície išli len na tri spoločnosti: sociálne platobných služieb Kruhu, ktorý zdvihol 60 miliónov dolárov v júni; sidechain developer Blockstream, ktoré vreciach $55 miliónov eur vo februári; a distribuované ledger poskytovateľ riešení Digitálneho Majetku Podnikov, ktoré vyvolali $50 miliónov eur v januári ruleta na sklo sprcha. Aktuálne bitcoin cenu a objem obchodu, cena bitcoin išiel, aj keď len mierne, len streda, obchodovanie na $574.60 s trhovou kapitalizáciou $9.11 miliardy eur a objem obchodu vo výške 20.63 miliónov eur. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre ruletové koleso na bicykel snehová kráľovná.

Krok za krokom poker príručka

TOP