Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
P

rogram publikované Štadión Orgán tiež publikované programu pre svoje štvrtok stretnutie, ktoré začne na 9.m.v Clark County Government Center. Izba daňové príjmy by splácať istinu a úrok z dlhopisov mal byť vydané koncom apríla neviem jej daj mi tvár ako poker. Príjmy z Henderson a North Las Vegas má ešte budú pripočítané k celkovej sume.
Január je celková, druhý len do Marca 2017 na zbierky, bol pripisuje silné navštívenia na silvestra, CES a ďalších významných dohovorov predstavený v Las Vegas v januári.Úradníci predpovedal februára tiež by byť silná kvôli posunu Lunárneho Nového Roka do februára čo je právnická rez v pokri. Výbor pridáva vylepšenia Aguero tiež povedal, že NFL je finančný výbor preskúmal dokumenty predbežne schválené leteckým úradom dosky a zasiela ich vylepšenia sú začlenené do predmetov pre konečné schválenie štvrtok a v špeciálnej orgán stretnutí 28 čo je svetlo 3 stávku v pokri.
Návrh zákona sa vzťahuje dodatočné dane 0.88% na priestory prenajaté na Pásy a niektorých okolitých oblastiach na západ a na juh, a 0,5% na priestory v zvyšok štadióna, okres, oblasť do 25-mile polomer Clark County Government Center v blízkosti centra mesta.. Las Vegas Štadión Orgánu v pondelok uviedlo zbierky hotel daňových príjmov z Clark County, Las Vegas a Boulder City dosiahla $4,7 milióna v januári, 4 percent vyššie projekcie čo je kráľ stojí v pokri.

Neviem jej daj mi tvár ako poker

TOP