Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
A

le všetci zákazníci, ktorí sa vrátili prichádzajú častejšie a tráviť viac ako používať matematiku vyhrať poker. Prezident a Hlavný Finančný Riaditeľ Charles Protell povedané, investori spoločnosti load herné prevádzky — automat trasy do prevádzky malých predajní na taverny, reštaurácie, obchody s potravinami a pohodlie ukladá — vykonávať aj v Nevade a Montana ako používať odkaz slot lektvary v bleach odvážlivci. Nevada distribuované operácie upravený peňažných tokov rose (2,5%), predovšetkým v dôsledku rastu na stopercentná taverny a v Montane, distribuované operácií vzrástli príjmy a upravené tak, cash flow, 5% a 4%, resp, v štvrťroku.
Protell tiež povedal, že spoločnosť očakáva získanie nových príjmy cez športové stávkovanie s partnerom William Hill v Marylande keď športové stávky právnych predpisov je naplánované tak, aby sa stávajú účinnými v júni ako viete. "Tešíme sa, očakávame, že zmeny, ktoré sme urobili na naše náklady štruktúra sa nám trvalo udržateľný marže zlepšenie, ktoré (sa) očakáva, že v dôsledku vyššej hotovosti, na výrobu a umožní nám na zníženie efektu, a pokračovať v budúcnosti strategické iniciatívy a vrátiť kapitál akcionárom," Sartini povedal na hovor keď hazardných hier je problém.

Okrem toho, Kalifornia, kľúč feeder trhu pre Golden, uložila pobyt-at-home odporúčania. Sartini povedal, že to má stať "a must-see atrakcií." Že, ako povedal, dobré pre robustné zotavenie z pandémie a ilustruje účinky akumulovanú dopyt. On atribúty zlepšenia prevádzkových úprav spoločnosť dosiahla poskytnúť základ pre trvalo udržateľný marže vylepšenia a lepšie cash flow ako viete.
Sartini povedal, že februára operačný výkon bol lepší ako januára a v januári bolo lepšie ako v novembri a decembri keď má niekto problém hazardu.

Ako používať matematiku vyhrať poker

TOP