Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
H

ovorí PokerNews prostredníctvom telefonického rozhovoru, Elezra bol otvorený o úver, a ako sa začal splácať Mosseri 40.000 dolárov za mesiac cez Full Tilt, kým Čierny piatok hit prečo športové stávkovanie je dobré. By na konci roka, môžete očakávať, že mu vypadávajú z Top 10 celkovo, a ak Borgata má svoj spôsob, ako možno nikdy vidieť ho znovu valise a ruleta rigide pas cher.

Elezra tiež povedal, že prišiel o peniaze, hrať on-line Pot-Limit Omaha (PLO) hry proti rád Ilari Sahamies a Tom Dwan. Eli Elezra hovorí PokerNews nad obvinenia, že dlhuje nesplatené dlhy Cole Juh, Abe Mosseri a Shaun Deeb, a Borgata úspešne podať návrh na docket jej vynikajúce $10.16 m rozsudok v štáte Nevada. Na Borgata Získať Povolenie na Snoop Okolo Phil Ivey je Majetok v Las Vegas, Keď Bryne Kenney vyhral turnaj Aussie Millions Hlavnú Udalosť, on leapt do deviate miesto v All-Čas, Peniaze, Zoznam, tlačí Phil Ivey do desiatej spot.
Naposledy sme počuli o Borgata v Phil Ivey Okraji Triedenie Prípade, právnici zastupujúci casino boli zúfalo hľadá Ivey je majetok, aby mohli prevziať $10.16 m, že NÁS Okresný Sudca Noel L. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre. Teraz, vďaka Haley Hintze viac na Flushdraw, sme sa dozvedeli, že súdny systém udelil Borgata právny tím, právo rozširovať ich vyhľadávať dostupné majetku v štáte Nevada valise a ruleta pour outillage. Bývalý on-line sprievodca tvrdil, že on raz dal Elezra a $100,000 úveru počas prehrávania v hre na Bellagio v roku 2010, a je ešte dlhuje $40,000, deväť rokov neskôr, o tom, že Elezra išla mimo mriežku, keď sa začali sledovať ho, textová správa, ak chcete usporiadať platby. Po odpovedi na otázku o tom, kde Elezra dostal peniaze hrať na high stakes hry s "vždy som si na 100% som si," a "vždy som zaplatiť svoje dlhy," Cole Južnej predstúpil s iný príbeh.
Potom ako Elezra bol o ne jeho tmavé okuliare a vypadni Dodge, Abe Mosseri prišli na 2+2 tvrdiť, že on mal pozicane Elezra viac ako milión dolárov počas ich Full Tilt dní s Elezra stále v dôsledku $853,000 valise a ruleta rigide gifi.

Prečo športové stávkovanie je dobré

TOP