Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
V

auguste, Adelson povedal, že "investície v Tokiu alebo Yokohama nám dáva najlepšiu príležitosť" v Japonsku je oaklawn kasína otvorené 24 hodín.

Kasína sú kontroverzné celého Japonska na verejnosti obavy, že veľké herné miesta, bude viesť k zvýšeniu problém hazardných hier, a tiež posilniť podsvetia gangy a iné nezákonné činnosti. Na YCCI hovorí, že je to "hlas" z Yokohama podnikateľskej komunity, a má členstvo 12.000.

Ale väčšina zložiek sa predstavuje nie je oaklawn kasíno v horúcich prameňov otvorené. Som radšej nie, ak chcete obmedziť naše sny s cenou značky." Na dospievanie, Japonsko troch kasín sa očakáva, že sa stal druhým alebo tretím najväčším hernom trhu na planéte za sebou len Macau a potenciálne Nevada je northfield kasína otvorené dnes. A Melco vyhlásenie čítanie, "mesta, výhodná poloha, komunikačné linky, živosť a priekopníckeho ducha, aby to ideálny kandidát pre veľké rozvoj navrhnutý špeciálne pre premium zahraničných turistov." mld vznášala koncept môže byť Ho to. Podľa miestnych predstaviteľov, návrhy pohybovala od JPY620 miliardy ($5.77 miliardy eur) do závratných JPY1.3 biliónov ($12,1 mld) čo dennú urobiť.

Ale dvaja uchádzači sú takmer určite Las Vegas Sands a Melco Strediská sainsburys dodanie sloty k dispozícii. Námietkové pohyb Japonsko kasíno v meste Yokohama hovoria, že plán na odstránenie ich starosta a dal integrované resort (IR) rozhodnutie na verejnom referende hlasovať. Yokohama Starosta Fumiko Hayashi chce mesto vyhrať jeden z Japonska tri pripravovanej obchodnej casino licencie čo dennú urobiť. V Yokohama obchodnej a priemyselnej Komory (YCCI), ktorý podporuje integrované resort – očakáva sa, že čoskoro spustiť svoju vlastnú kampaň s cieľom vyhrať nad verejnosti sainsburys vydanie vianočné dodanie sloty.

Je oaklawn kasína otvorené 24 hodín

TOP