Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
K

asíno prevádzkovateľ Wynn Strediská videl príjmy jeseň v oboch Q4 a FINANČNOM roku 2014 ako záznam poklesu v Macau zobrali veľké sústo z podnikania najbližšie kasíno na kingman az. Nesúlad je destabilizing a desivé a vytvára všetky, že neistota najbližšie kasíno na kingsport tennessee.

Steve povedal, že nebolo zámerom terasa koncept, ale "dostali sme neočakávané." Steve povedal, Wynn mal "vyradený" svoje vzťahy s "slabšie junket prevádzkovatelia" a znížiť jeho junket väzby "na deväť subjektov z 12 alebo 13", pretože spoločnosť je "veľmi konzervatívny o úver", a tak chce podnikať "len s najviac konzervatívny partnermi." Wynn videl "bezpečnosť a bezpečnosť tým, že sa zaoberajú iba najsilnejší lídri finančne," vyčlenenie Suncity a Guangdong (Neptún), ktoré boli nedávno rúk zodpovednosť za Wynn dve nové VIP izby najbližšie kasíno na kingston new york. Konzistencia je najdôležitejšie pre budúcnosť Macau zadarmo kasíno sloty žiadny vklad bonus.
V Macau, Steve tiež povedal, že bol "nezabezpečený o krátkodobej budúcnosti, ako sa veci roll out", ale nemal žiadne takéto pochybnosti o dlhodobú životaschopnosť Macau ako medzinárodné stredisko určenia. Príjmy na Wynn operácie v Macau klesol o 32%, zatiaľ čo Las Vegas vlastnosti padol pomerne mierne 5.8%. Steve hovorí Macau je demografický prechod z VIP na hmotnosť nezmenila majetku je cieľový trh: "Sme po všetkých zadarmo kasíno sloty zadarmo peniaze bez vkladu. V Las Vegas, herné príjem bol dole 15.5% na $171m. Obsadenosť kurzu rose 1.9 body 98.6% a non-herné príjmy klesli 1..6% na $95.9 m zadarmo kasíno sloty č stiahnuť kleopatra. Tabuľka hra obrat klesol 11.8%, zatiaľ čo sloty rukoväť rose 5.2%. Wynn Macau je masový trh príjmy klesli o 15% na $249m v Q4, kvôli 8.3% pokles v masový trh tabuľka drop $634.4 m a výhry hodnotiť opísané ako "najnižší podržte sadzbu od tretieho štvrťroka 2013." Sloty rukoväť padol úrovni minimálne 19,5% na $1.1 b a vyhrať padol 20.9%.

Najbližšie kasíno na kingman az

TOP