Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
P

otom, čo strávil niečo cez $11,6 milióna na získanie nemeckého športové informácie stránkach prevádzkovateľa Dreamworx Online Limited v januári, on-line performance marketingu firmy Catena Médií má teraz oznámila kúpu domény, na GG.co.uk pre £2 milióny ($2.79 eur).

Malta-so sídlom Catena Media popísané GG.co.uk ako "strategicky dôležité miesto v Spojenom Kráľovstve", ktoré sa zameriava na horseracing pred zistením, že má v úmysle využívať domény s cieľom posilniť svoju pozíciu v rámci Britskej športové trhu dodanie sloty supermarketoch v okolí. Maltézsky firma navyše opísal GG.co.uk ako "silné a dobre rešpektovaná horseracing značku", ktorá vytvára typickú štvrťročné príjmy približne 150.000 libier ($209,500) delmar záhrady black jack mo.
Uviedol, že stránka bola obdivuhodná optimalizácia pre vyhľadávače rebríčku a širokú škálu obsah a ponuku produktov, ktoré bude používať na zvýšenie jeho ďalších Spojené Kráľovstvo podnikov, ako je jeho doména v BettingPro.com. "Catena Médií má silný stratégie pre rast a otvorený ambíciu preniknúť do nových on-line služieb," čítať streda výpis z Henrik Persson Ekdahl, odchádzajúci Generálny Riaditeľ pre Catena Médií. "To je naše pevné presvedčenie, že tento malý, ale strategické a veľmi dobre-známe lokality má obrovské príležitosti pre rast dodanie sloty ak samostatne izoláciu. Catena Médiá budú partner, ktorá prináša na tieto príležitosti." koľko je casino rama formou bufetu.

Dodanie sloty supermarketoch v okolí

TOP