Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
A

ko súčasť série konferencií v celej Európe, organizátor podujatia, Úsmev-Expo predstaví Blockchain & Bitcoin Konferencii v Štokholme 2017 prvýkrát na September 7. Zameranie konferencie bude o Švédsku a zahraničných projektov, ktoré implementuje v Blockchain a cryptocurrencies.Ďalšie udalosti miest pre túto dôležitú série konferencií patrí Kyjeve, Moskve, Prahe, petrohrad, Tallinn a. Odborníci v rozvíjajúcich sa a prchavých technológie budú zdieľať poznatky a ich skúsenosti pri realizácii Blockchain v Govtech (inštitúcie) bankové systémy, médiá, zdravotníctvo, obchodné a iné dôležité ekonomickej sfére v celom regióne a mimo neho.Štokholmský Blockchain Konferencia sa konala 10:00 – 17:00 štvrtok, September 7, 2017, na prestížnom Elite Hotel Marina Tower na nábreží 5 horiace srdce slot zadarmo. Oficiálnym jazykom konferencie je slovenčina 5 horúce spaľovanie slot zadarmo. Medzi diskutuje budú všetky aspekty tvorby inovatívnych IT produktov spolu s súčasných a potenciálnych cesty, aby im od vzniku nápad svoje miesto na trhu.

Delegátov a moderátori budú reprezentatívne orgány štátnej správy a správcov dobre-známej spoločnosti, vrátane investorov a podnikateľov, a TO vývojári, ako aj softvér a výrobcovia zariadení 5 najlepšie stávky v craps. Očakávať, konferencie, prezentácie Eric Benz, generálny riaditeľ na Cryptopay, švédsky MP a spoluzakladateľ Deformácii Ústav, Mathias Sundin, a Ethereum Dozornej rady člen Vladislav Martinov medzi mnoho iných odlíšiť prednášajúcich a účastníkov môže kasína utiahnite hracie automaty. Výstava oblasti bude poskytovať softvér a zariadenia vývojári, že hands-na fórum, na ktorom prezentovať nové riešenia v priemysle môžete mobilné telefóny vplyv na hracie automaty. Delegáti môžu využiť výstava pomôcť určiť správnu renomovaných zariadení a technológií, ktoré môžu využiť, aby sa zapojili do prevratné technológie a zachytiť súčasné trendy v oblasti optimalizácie obchodných príležitostí a maximalizovať zisky môže tvrdiť.

Pre viac informácií o rýchlo približuje udalosti a vytvoriť si svoje miesto na Blockchain prosím, navštívte https://stockholm.blockchainconf.world/en hazardných hier straty mojich daní.

5 horiace srdce slot zadarmo

TOP