Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
R

ody Siete podpísal trojročný vysporiadať s Norsk Vyklápanie, aby poskytujú množstvo hier, v spojení so svojimi partnermi spoločnosti Microgaming a Play ' n Go pre štátne herné prevádzkovateľa Multix interaktívne video terminály najlepšie v slot pre resto shaman. Herné poskytovateľ riešení Rodov Siete podpísal trojročný zaoberať Nórska Norsk Vyklápanie, aby poskytujú množstvo hier, prostredníctvom svojich partnerov spoločnosti Microgaming a Play ' n Go pre štátne herné prevádzkovateľa Multix interaktívne video terminály.
Podľa dohody, Rodov, sa očakáva, že poskytujú to, čo sa bežne označuje ako "osvedčené" on-line hry optimalizované pre nórsky hracie automaty trhu prostredníctvom svojich partnerov spoločnosti Microgaming a Play ' n Go najlepšie v slot pre shadow priest. Rody Siete generálny RIADITEĽ Jan Stocklassa povedal v prepustení, "Sme veľmi radi, že byť zvolený ako preferovaný hra služieb pre Norsk Sklápače... To dokazuje, že to nie je o veľkosti regulovaného trhu, ale o pochopenie požiadaviek lotérií a riadiaci proces." "To predstavuje novú éru pre Norsk Skládkovanie a Multix," povedal Torbjørn Almlid, generálny RIADITEĽ spoločnosti Norsk Vyklápanie najlepšie v slot pre shadow priest classic wow. "Naším cieľom je pokračovať v našej úspech s Multix a udržať dosiahnutia zisku na dobrú vec a zároveň minimalizovať problém hazardných hier.
Rody Sietí", obetavosť a vedomosti dobré pre našu budúcu spoluprácu a máme vysoké očakávania pre toto partnerstvo." Hry budú vyšiel na približne 3 000 Multix interaktívne video terminály cez Nórsko počas tretieho štvrťroka 2011. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre imprimante canon chez geant kasíno.

Najlepšie v slot pre resto shaman

TOP