Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
M

eruelo Skupina má oficiálne prevzal SLS Las Vegas a zvolený Pavol Hobson, 27-rok casino priemysel veterán, spustiť spustiť bojuje majetku dualit klasické vario 4 slot hriankovač & kanvica zväzok - meď. Meruelo oznámila ukončenie transakcie a nové prenájom vo vyhlásení vo štvrtok je tam hazardných hier aplikácie pre android.
Spoločnosť dostala konečný súhlas Nevada Herné Komisia kúpiť SLS na 22 je tam hazardných hier loď v galveston. Marca. Hobson podarilo 2,429-izba Stratosfére, ktorá sa nachádza pri SLS, od roku 2011 prostredníctvom 2017.

On predtým viedol Vodnár v Laughlin je tam hazardných hier app. Má zastával manažérske pozície s MGM Resorts International, Caesars Zábavy a Afinitu Hier. "Pavol Hobson prináša rozsiahle skúsenosti v hrách a pohostinnosť a oceňujú pohľad na neustále sa vyvíjajúce North Las Vegas Strip SLS Las Vegas," povedal Alex Meruelo, majiteľ Meruelo Skupiny je tam hazardných hier v branson mo. Meruelo a Hobson sa bude snažiť oprášiť na 1,616-izba majetku, ktorý bol vyslaný ročné straty od otvorenia v roku 2014.
Na SLS a Stratosfére sa aj na severnom konci Pásky..

Dualit klasické vario 4 slot hriankovač & kanvica zväzok - meď

TOP