Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
S

lužieb Microgaming pridal tri nové HTML5 hier do mobilného portfólia. Vysoká Spoločnosti je päť-valcový automat s 25 výhernými líniami a povedal: "dať hráči šancu na high life", s herné symboly vrátane hodiniek, grand jachty, šperky a súkromných lietadiel. Tri, štyri alebo päť symbolov scatter aktivujú free spins a na jej vrchole udelených točení zdarma, hráči sú ponúkané bonus výber buď Super Wild Valcov (až tri divoké valce) alebo Super Multiplikátor (až 10x multiplikátor) 10564 blackjack duby dallas tx. Hra je cross-platformové vydania cez download, Flash a HTML5, a bude k dispozícii vo Microgaming je kasína, bingo, poker, mobilné a Quickfire produkty.
Hitman je päť-valcový automat s 15 výhernými hra založená na "tajomný a smrtiace svete" moderné vrah. Slotu má bonusové točenia zdarma, vyvolané tri alebo viac symbolov scatter, v ktorom 18 točenia zdarma sú v ponuke s 2x multiplikátor právne hazardných hier veku vo všetkých štátoch.

Orlie Krídla je päťvalcový hrací automat s 25 výhernými titul, ktorý "zachytáva rozľahlosť a nádherou North American púšti" právne hazardných hier veku atlantic city. Na Orlie Krídla symbol pôsobí ako divoké a je skladaný cez valce vybudovať výherné kombinácie právne hazardných hier veku podľa krajiny. Keď sa tri alebo viac eagle mincí pôdy na valcoch Šťastie Eagle bonus je aktivovaná, počas ktorého sa hráč vyberá mince odhaliť počet točení udelená, s až 60 na ponuku s násobiteľom 3x. Všetky tri HTML5 hier bude žiť s Microgaming a Quickfire subjektov na 9. apríla. voľné sloty bez stiahnuť alebo registrácie.

10564 blackjack duby dallas tx

TOP