Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
T

akmer 70% Portugalsko je online hráči si stavil v neregulovaných webových lokalít, podľa nedávno publikovanej štúdie stránky sloty so žiadny vklad bonus. Správu, ktorú Vzdialenej Hráčskej Asociácie (RGA) zistil, že 68% všetkých portugalský, ktorí gamble si on-line stávkovania v nelegálnych webových stránok od roku 2015, keď nový regulačný rámec bol predstavený kasíno v blízkosti mňa v biloxi. Podľa údajov, ktoré zostavila miestne poradenské firmy, Euroskupiny Consulting, približne 38% Portugalsko je online hráči majú iba stávky s nelicencované subjekty a 30% má stavil na oboch neregulovaný a regulované stránky ms. Okrem toho, iba 39% všetkých online hazardné operácie sa uskutočnili v rámci zákona kasíno v okolí houston. Respondentov uviedla, že vybrať nelicencované herných operátorov vzhľadom na skutočnosť, tých ponúkajú lepšie šance tx.
Vo svojej najnovšej výskumu, RGA tvrdí, že Portugalsko sa nepodarilo zabezpečiť zdravý ekosystém pre právne subjekty kasíno v okolí harrisburg pa. Diaľkové Hazardných hier Združenie, ktoré predstavuje niektoré zo svetovo najväčších operátorov, už v minulosti kritizoval krajiny daňového systému, ktoré dane športové stávky subjektov na základe ich obrat; zatiaľ čo väčšina regulovaných jurisdikciách po celom svete dane podľa hrubých príjmov z hazardných hier najlepší spôsob. Po vydania, RGA vyzval na okamžité preskúmanie portugalský hazardných hier zákonov ako vyhrať v online kasíno.

Avšak, zákonodarcovia navrhol takéto preskúmanie sa dva roky po prvej on-line licencia bola vydaná, a preto nie je pravdepodobné, že až do Mája roku 2018. najlepší spôsob.

Stránky sloty so žiadny vklad bonus

TOP