Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
e

nting Singapur Ltd vykazujú netto zisk z SGD177.6 miliónov (US$129.6 miliónov eur) na druhom štvrťroku roku 2018, v porovnaní s SGD143.3 miliónov predchádzajúceho roka.

Zlepšenie v zisku bol aj napriek 6-percentný pokles v príjmoch, povedal, že firma v piatok podanie.enting Singapur uviesť herné príjmy z SGD406.1 milióna eur na tri mesiace jún 30, dole 8 percent oproti predchádzajúcemu roku. Spoločnosť neposkytuje v jeho výsledky piliny podrobné štvrťročné segment údaje o VIP a masový trh casino operácie poker ca la aparate americký 2 zdarma. Riadenie povedal, že spoločnosť naďalej rozširovala viac kreditu (obozretne) pre VIP hráčov, čo vedie k robustný VIP objem rastu v priebehu štvrťroka (objem +27% medziročne, VIP hrubý herné príjmy +10% medziročne), ale drží bola nízka, na úrovni 2,6 percenta," povedal sprostredkovanie Sanford C poker ca la aparate americký 2. Bernstein Ltd v poznámke v piatok, cituje vyjadrenia Genting singapurský riadenia v konferenčný hovor s investičných analytikov nasledujúce druhom štvrťroku vyhlásenie výsledkov.
Hmotnosť príjmov bol ovplyvnený súťaže od Marina Bay Sands a kasín na iných trhoch, s tabuľke drop +11% medziročne (+16 quarter-on-quarter) a sloty zvládnuť nárast 6% medziročne (-1 percent quarter-on-quarter), ale to, čo sa zdá byť nízke podržte negatívny vplyv hmotnosť tabuľky hrubé herné príjmy," Sanford Bernstein analytici Vitaly Umansky, Zhen Gong a Kelsey Zhu pridaný. V hernom segmente, náš VIP koľajových objem ukázal podporu medziročný rast, ale šťastie faktor nebol v náš prospech," Genting Singapur povedal v podania na Singapur Výmenu v piatok ako urobiť hráč zastaviť hazardných hier.
"Na podržte-normalizuje základ, Resorts World Sentosa by priniesli EBITDA upravená približne SGD293 miliónov eur." enting Singapur vykázané straty zo znehodnotenia pohľadávky z obchodného styku – vrátane kreditu rozšíriť svoj profil na VIP hráčov, ale neboli vyplatené späť – z SGD479,000 za štvrťrok, v porovnaní s takmer SGD14.7 miliónov eur za druhý štvrťrok roku 2017 ako urobiť hazardných hier stroj v minecraft. enting Singapure vyhlásili, že Resorts World Sentosa by fáze série "vzrušujúce gurmán a životný štýl udalosti" v blízkej budúcnosti. Skupina bola pripravujú na tejto expanzie príležitosť a bol prenájom nový tím Japonských štátnych príslušníkov v rôznych disciplínach na prípravu cenovej ponuky," povedal Genting Singapure. ako urobiť hazardných hier stroj v minecraft 1.16.

Poker ca la aparate americký 2 zdarma

TOP