Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
O

n-line kasíno, švédskeho hráča získal život-meniace €6,634,456 ($7,686,204) v pondelok s dovolením LetsBet.com a progresívny jackpot, pripojené k piatimi valcami a 25 výhernými Mega Fortune video slot od vývojárov NetEnt AB. Mega Milióny zvýšenie pôvodnej neprimeraným: Stockholm-so sídlom NetEnt AB používa oficiálny štvrtok tlačová prezradiť, že 27-rok-starý sloty nadšencom triumfoval až do výšky €5,984,456 ($6,933,161) na júl 30 pred týmto neprimeraným bol narazil až o ďalších €650,000 ($753,043) vďaka jeho Mega Miliónov propagáciu sloty sú k dispozícii pre očkovanie v ahmedabad.

Najväčší Mega Fortune jackpot v dvoch rokov: NetEnt AB uviedol, že neprimeraným bola udelená len tri hodiny po šťastie hráč mal zaregistrovali na LetsBet.com portál, čo predstavuje najväčší vyplatil jeho Mega Fortune hlava v niektorých dva roky sloty sú k dispozícii pre očkovanie v dillí. Vyhrať uzavretá majstrovstvá Sveta-tematické podpora: developer navyše vyhlásil, že výherca, ktorý sa skončil jeho majstrovstvá Sveta-tematické Mega Miliónov kampaň, ktorá rozdala 1 milión eur ($1,158,296) ďalšie peňažné ceny vrátane niektorých €350,000 ($405,423) fínskemu hráčovi, ktorý sa len nedávno naklonil €3,034,205 ($3,514,314) s progresívneho jackpotu je viazaná na jeho Hall of Gods hlava. Prečítajte si vyhlásenie najnovšie neznámy víťaz... "bol som na dovolenke a len cítil ako hrať trochu sloty sú k dispozícii pas seva kendra.

Nie som si istý, ale čo budem používať výhry na, odhliadnuc od ich zdieľania s mojimi najbližšími a možno aj niektoré ďalšie prázdniny". Kampaň považované za "obrovský úspech": Henrik Fagerlund, Vedúci Produkt Úradník pre NetEnt AB, vyhlásil, že jeho firma je Mega Miliónov podpora bolo možné "obrovský úspech" pred upresňujú, že bol "nadšený", aby sa ukončil kampaň s "najväčším Mega Fortune jackpot víťaza za dva roky" classic wow debuff sloty prioritou. Prečítajte si vyhlásenie Fagerlund.. classic wow item slotu čísla. "To je tiež ďalší dôkaz, že NetEnt AB hry sú pravidelné milionár-tvorcovia, s toho deviateho sedem-obrázok jackpot víťaz v roku 2018." classic wow druid relikvie slot.

Sloty sú k dispozícii pre očkovanie v ahmedabad

TOP