Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
G

uvernér New Jersey Chris Christie ' s pokusy úplná legalizácia športové stávkovanie v štáte, doteraz racked až $2,8 milióna v poplatkov za právnikov ako získať viac prílohu sloty v bo3 zombie. To je suma, ktorú Gibson, Dunn & Crutcher kancelária účtované štátu od augusta 2012, dátum, kedy štyri hlavné pro ligy a NCAA žaloval štát blokovať ich športové stávky plány, do konca roka 2013 ako získať ďalšie príslušenstvo sloty v terraria kalamity mod. Že obrázok bol získaný Associated Press prostredníctvom verejných záznamov požiadanie keď slot bude k dispozícii pre 18+. Zhodou okolností, advokátska kancelária zastupujúca štát, je rovnaký Christie najal, aby preskúmali lane uzávery na George Washington Bridge, ktoré dal nechcenú pozornosť zamerali na jeho beleaguered správy keď sloty sú k dispozícii pre očkovanie.

Ale $2,8 milióna nie je celková suma racked až štátom neustála snaha legalizácie športové stávky. Napriek čelí jednému strata po druhé v súdov, daňových poplatníkov, sú aj na háčik na súdne trovy, ktoré vznikli bývalý Predseda Senátu Steve Sweeney a bývalý Montáž Reproduktorov, Sheila, Oliver, ktorý sa pripojil k guvernéra právne bojovať po ligy, ktoré sa hromadia na ak by ste mali odísť z automatu.

Iný štátny zákonodarcovia boli vokálne o ich opozície na míňanie peňazí na to, čo oni veria, že sú stratené príčiny. Shirley Turner, je nehanebné súper umožňuje športové stávkovanie v štáte, zdôraznil, že štát je "800 miliónov rozpočtový deficit" a jej presvedčenie, že štát by mal použiť peniaze na niečo, čo sa viac oplatí ako "pomáhať ľuďom." Obdivuhodnú sentimentu, ale ten, ktorý pravdepodobne stráca bod o tom, prečo Christie naďalej bojovať za legalizáciu športové stávky casino z saint-galmier soiree dansante. Guvernér prevzal vec až po U. Najvyššieho Súdu, ktoré zatiaľ oznámiť, či bude súhlasiť s počuť štátu je odvolanie.Špekulácie sa, že toto oznámenie pravdepodobné, že nebude vydané do pádu a, za predpokladu, že súd rozhodne v prípade stojí za vypočutie, konečný verdikt nebude pravdepodobne prídu do roku 2015. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre.

Ako získať viac prílohu sloty v bo3 zombie

TOP