Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
O

verenie Identity spoločnosti Jumio má dnes varoval online prevádzkovatelia hazardných hier pripraviť pre nárast podvodov, útokov medzi Čierny piatok a Cyber pondelok saint denis poker nie je k dispozícii. Exkluzívne nové údaje z podnikania vyplýva, že hazardné hry online podvodom zvýšil o 67% počas rušnej nakupovanie obdobie od roku 2014.

V roku 2016, Jumio zistil, že podvodom v sektore bol 32% vyšší medzi Čierny piatok a Cyber pondelok v porovnaní s denným priemerom za rok. Oznamovať údaje, Anies Khan, Vedúci hry na Jumio, povedal: "Ročné podvodu správy v maloobchodnom sektore sú samozrejmosťou po každom Čierny piatok a Cyber pondelok, ale naša údajov vyplýva, že podvodníci sú teraz vážne zacielenia on-line hazardných hier priemyslu počas tohto obdobia."Je veľmi dôležité pre hranie hier subjektov realizovať presné overenie identity opatrenia na zmiernenie tejto rastúcej hrozbe, najmä počas nové konto proces otvárania."V jeho výskumu, Jumio v porovnaní podvodu vzory od roku 2014 do roku 2016 pre online ID overovania v celom rade odvetví na týždeň medzi Čierny piatok a Cyber pondelok, vrátane deň pred a po každom prípade čo sa hazardných hier na mysli vo sne.

Tieto výsledky boli následne porovnané s priemernou podvodu ceny od zvyšku roka rozoznať značné výkyvy v on-line hazardných hier sektora čo sa hazardných hier vyzerať. Jumio uvoľní ďalšie údaje analyzovať tento rok to Čierny piatok a Cyber pondelok období k dispozícii na Hazardných hier Zasvätených budúci týždeň. čo sa hazardných hier straty znamenajú.

Saint denis poker nie je k dispozícii

TOP