Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
V

zhľadom na to, že hlasovanie bude musieť konať v auguste 3, to znamená, že navrhované novely by mali byť zavedené v najbližších dňoch, niečo, čo sa zdá veľmi nepravdepodobné, že by sa stalo. kasíno v st pete floride. V snahe získať otázka na celoštátne kolo, ktoré by požiadať voličov na zmenu štátu, ústavy, umožňujú nové kasína mimo Atlantic City, štát by zákonodarcovia majú schváliť zákona August 3rd.

"Je tu ešte hovoriť, že sa snažia dať to na voľbách v roku 2016." Ale väčšina zákonodarcov, vrátane tých, ktorí boli silno podporované budovanie jednu alebo viac nových kasín v štáte, sa priznal, že hlasovať, pravdepodobne nebude prichádza tento rok kasíno v st petersburg na floride. "Možno, že v najbližších dňoch hviezdy by mohli zosúladiť a mohli by sme vidieť niečo, čo sa stalo, ale teraz by som to stávka domu," povedal Montér Scott Rumama (R-Wayne). New Jersey úradníkov a obyvatelia sú ešte debatovať o tom, či štát by mal schváliť nové kasína v Severnej a Strednej Jersey, je prvý, ktorý by existovať v štáte mimo Atlantic City poker de las americas siete aconcagua. Avšak, tam je tiež rozšírený skepsu medzi New Jersey obyvateľov, aj mimo Atlantic City area poker de las americas sur.

New Jersey zákonodarcov v oboch domoch bude potom musieť prejsť ústavná novela s trojpätinovej väčšiny poker de las americas pre iphone. "Nemajú zdá byť predávané na myšlienku uloženie hernom priemysle v štáte umožňuje šíriť." Prieskum tiež zistil, že obavy z cannibalization môže byť niečo pravdy na nich.

Kasíno v st pete floride

TOP