Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
O

d konca Mája, 351,136 Internet gambling účty boli vytvorené, až takmer 9 percent od apríla čo sa hazardných hier vyzerať. Od spustenia, kasína, vyhrali o $61.9 milióna on-line — príliš ďaleko od tempa niektorých štátu, politických lídrov sa očakáva. Chris Christie, ktorí sa odhaduje, že by rake v $1 miliardy eur v prvom roku čo sa hazardných hier straty znamenajú. "Všetci vieme, ako vrtkavé Lady Šťastie môže byť, a minulý mesiac ona obľúbené hráčov oveľa viac, a kasína, získal mnoho menej v tabuľkách." nové kasíno v houstone. Na Borgata, ktorý viedol on-line priemyslu, pretože to spustená koncom novembra, zažil svoje prvé on-line príjmy pokles Môže klesali mierne tesne nad $4 milióny, ale stále má viac ako 38 percent on-line trhu texas. Sedem kasína videl, mesačný príjem klesá, pod vedením Caesars, ktorý mal veľmi nešťastné mesiac na stolové hry.

Jeho najbližší konkurent, Caesars Interactive, sa v takmer $2,8 milióna on-line, sa od niečo vyše 3 milióny dolárov za mesiac skôr nové kasíno v jackson. Na Tropicana bolo až 20% na $25.1 miliónov, a Vyžívajú bol až 4.2% na $11,6 milióna.

Jeho príjem klesol z $32,5 milióna eur v Máji 2013 $vyznania je 18,3 milióna eur, čo predstavuje pokles o takmer 44 percent ca.

čo sa hazardných hier vyzerať

TOP