Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
L

en pred niekoľkými týždňami, Sheldon Adelson bol frustrovaný Donald Trump je "nedostatok záujmu" a nedoručené útoky na spolužiakov Republikáni. Avšak, Las Vegas casino miliardár sa zobrazí na zmenili jeho melódiu, dopúšťa $25m anti-Hilary Clinton super PAC, Budúcnosti 45 alkohol na prednej poker vzadu. Peňažné infúzie očakáva, že na financovanie reklamy v posledný týždeň kampane, biť Demokratický kandidát na údajnej korupcii, Fox News hlásil v pondelok alkohol v prednej poker v zadnej tričko. Začala Ricketts rodiny v Chicagu, pro-Tromf skupiny bol nedávno porovnanie Clinton Richard Nixon, odvolávajúc sa jej ako "mlčanlivý, paranoidné politik, ktorý zničil asi 30 000 kusov dôkazov". Dve senior Republikánskej zdroje oboznámené s darovanie je popísané, že na Fox News ako "masívne" množstvo peňazí na míňanie počas posledného týždňa prezidentských závod alkohol a poker mama džínsy.
Adelson, ktorý zostal vo veľkej miere na vedľajšiu koľaj, až teraz, predtým povedal, že by $100m pomôcť Republikánsky kandidát Trump preteky pre Predsedníctva. Avšak, podľa dvoch spojencov v kasíne majiteľ bol zaoberá kandidáta politická gaffes, zápalná rétorika, zmiešané ankete čísla a ďalšie otázky. Fox News' Ed Henry opísal infúzie peňazí ako "podlaha", a nie "strop", reporting "je tu viac peňazí prichádza" online texas holdem real money reddit. Republikánsky zdrojov povedal kábel novinky stanice, ktorá Adelson môže darovať ďalšie $25m do pretekov na Biely Dom, Senátu a snemovne Reprezentantov na nadchádzajúce dni.

Rovnako ako WikiLeaks e-mail škandál odlievanie pochybnosti nad Hilary Clintonovej kampane, Henry verí $25m "by dať dôveru iných darcov, ktorí boli na vedľajšiu koľaj". online texas holdem real money australia.

Alkohol na prednej poker vzadu

TOP