Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
P

rogram Manager pre Diaľkové Hazardných hier v Holandsku Hazardných hier Orgán, Amida Michael, povedal na čas.. poker hry zadarmo. Po prvýkrát predstavená v snemovni Reprezentantov v roku 2014, o február 19 tento rok, holandský Senát schválil Návrh Zákona, na Diaľkové Hazardných hier, ktorým sa vytvorí priestor pre iGaming nariadenia cez Holandsko.

Záverečná tretina sa skladá z malých podnikateľov a samostatne zárobkovo činných osôb mini hry. Naše očakávanie je, že väčšina z týchto skupina nebude môcť splniť prísne podmienky licencie. 'Sme dostali viac ako 180 registrácie celkom. Po jeho prejave v júni konferencia, Jansen pozvaní prevádzkovateľom registra ich záujmu tak, že dopyt po licencie môže byť lepšie prispôsobené poker zadarmo hry na hracie automaty. Podľa nášho názoru, holandský situácia je porovnateľná do Švédska, kde okolo 160 spoločnosti ukázalo, že prvotný záujem o získanie licencie a o 90 licencie nakoniec boli vydané.' Simbat pokuty: V júni, holandský regulátor tiež pokutu online casino hry služieb, Simbat Zábava Systems Ltd a súvisiace affiliate Spinity, s pokuty €270,000 a €100 000 resp., so údajne zistil, že hazardné hry boli ponúkané Simbat prostredníctvom aspoň 11 samostatné webové stránky, s Spinity údajne pôsobí ako "propagačné agent." Obaja už bola uložená pokuta podľa regulátora v júli 2017, ale regulátora rozhodnutie nebolo uverejnené v tom čase, vzhľadom na to, čo sa ukázalo byť neúspešné odvolanie tot on Okresného Súdu v Haagu. zadarmo hry poker guvernér 2. Boli tam: Po August 2016 varoval Reklamnými Normy Orgán o reklame, na jeho UK-licenciu Bwin.com domény, vo februári roku 2018, ElectraWorks bolo nariadené zaplatiť pokutu vo výške € 350,000 ($488,640) pre opakovane porušuje advertising standards, keď to prišlo k podpore "zadarmo bonusy" na svojich webových stránkach.

Očakáva, že právny predpis: Počas výročnej konferencie Hernom v Holandsku platforma na začiatku júna, René Jansen, predseda Ksa, povedal, že hovorov ďalšie meškanie, regulátor očakáva, že hranie Hazardných hier na Diaľku Zákona (Mokré kansspelen op afstand) účinnosť nadobudne 1 black jack pizza naples fl.

Poker hry zadarmo

TOP