Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
P

odľa dohody, Las Vegas založené na Globálnych Peňažných Prístup bude aj naďalej poskytovať herného spoločnosti peňažné prístup k službám, a bude inštalovať lístok vykúpenia automatoch na MGM Resorts vlastnosti. Akcie Globálnych Peňažných Prístup získal 29 centov, alebo 3.01 percent, aby sa priblížili v $9.92 na ťažkých objem 630,283 akcií obchodovaných pondelok na New York Stock Exchange. Bain tiež očakáva, že nový vykúpenia kiosk dohody hodnotu medzi $5 miliónov a $8 miliónov v ďalších príjmov v roku 2014 zoznam idn poker vklad pulsa. Bain, povedal spoločnosti, on-line lotérie pokrok pokračuje zavádzanie okamžité vstupenky on-line v Severnej Karolíne a Minnesota.

Bain ceny Globálnych Peňažných Prístup "kúpiť," s cenou cieľ $12 podiel poker bonus senza vklady 2021. Globálne Peňažné Prístup Inc.má obnovovať svoje peňažné služby zmluvu s MGM Resorts International, dohoda jeden analytik verí, by mohli byť v hodnote až $8 miliónov v ďalších príjmov v roku 2014 poker bonus sans depa 2021. Peňažné služby spoločnosti zverejnené treťom štvrťroku čistý zisk z $5.78 miliónov, alebo príjmov o 9 centov na akciu, v porovnaní s čistým príjmom $7.08 miliónov, alebo 11 centov na akciu, o rok skôr. David Bain, na voľný čas a zábavu analytik s Sterne Agee, očakáva, že MGM dohody na podporu iných získavanie zákazníkov diskusie.
"Avšak, s okienkom a pravdepodobnosť vyššia 2014 a 2013 hlasitosť na zariadení MGM, veríme, že celý MGM problém, aby sa prísady do nášho 2014 zisku outlook." Sterne Agee projekty Globálnych Peňažných Prístup na post 2013 zisku na akciu o 82 centov, s, že obrázok zvýšenie 94 centov podiel na rok 2014 bonus poker online senza vklady. MGM Resorts " portfólio kasín zahŕňa Bellagio, MGM Grand a Aria.

Zoznam idn poker vklad pulsa

TOP