Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
C

aesars nemal meno veriteľa. Caesars Zábava Prevádzky vlastní Caesars Palace, Caesars Atlantic City, Harrah ' s Reno a mnohé spoločnosti regionálneho vlastnosti. hlavných veriteľov má odišiel z rokovania o reštrukturalizácii veľká časť kasína spoločnosti $24.2 miliárd eur dlhu.
Podnikania, 57 percent vo vlastníctve Caesars Zábava, zahŕňa Cromwell, Quad, Bally 's Las Vegas, Planet Hollywood Resort, Harrah' s New Orleans, o 41 percent záujem Podkovy Baltimore a Caesars Interactive Entertainment. live holdem pro - poker zadarmo. Caesars " ostatné hlavné prevádzkové divízie je Caesars Rast Partnermi, ktoré sú verejne obchodované na burze Nasdaq ako Caesars Nadobudnutie Co. Kasína a vlastnosti, ktoré sa uskutoční pod Caesars Zábava Prevádzky zaplatiť okolo 80 percent spoločnosti celkového dlhu. Bloomberg News hlásil rozhovory kryt $vyznania je 18,3 miliardy eur dlhu live holdem pro pripojenie problémy.
Caesars nechcel zverejniť podrobnosti reštrukturalizácie návrhy s veriteľa, hovoria, že "obsahovať zastarané a významne rozdielne podmienky a informácie ako návrhy, teraz uvažuje, a preto nie sú zverejnené tu." Niekoľko jeho druhý-záložné právo majiteľov dlhopisov podáva oznámenia zlyhania voči spoločnosti na tento mesiac pokrýva $3,7 mld . Loveman povedal Las Vegas Review-Journal v septembri to "urobil pokrok" s jeho nezabezpečených veriteľov a rozhovory s first-záložné právo držiteľov "bolo dôležitým krokom." Caesars oznámila, celkový plán reštrukturalizácie v Máji, ktoré vylúčia viac ako 1 miliardy v dlhu, ktorý bol splatný v budúcom roku a zároveň poskytuje rôzne vlastníckej štruktúry na kusy spoločnosti live holdem poker pro stiahnuť. Fitch Ratings Služby herné analytik Alex Bumazhny povedal SEK podanie "opätovne potvrdzuje, že existuje veľa pohyblivých častí a dostať sa zaoberajú urobil by namáhavý proces, ak je to vôbec možné." Caesars povedal, súkromné rozhovory s bankami a veritelia by mohlo viesť k reštrukturalizácii svojho priemyslu-vysoký dlh petit casino avenue jean rieux toulouse.

Live holdem pro - poker zadarmo

TOP