Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
O

nline platobných služieb Ukash rozšíril svoje obzory prostredníctvom partnerstva s UK-uvedené platobné systémy oblečenie PayPoint.
Ukash je predplatená systém, v ktorých zákazníci výmenu peňazí pre jedinečný 19-ciferný kód, ktorý potom môže byť použité na realizáciu platieb on-line alebo nákupy a ukázal populárny spôsob financovania hazardných hier online účty čo to znamená byť na tlačidlo v pokri. Dohoda s PayPoint umožní Ukash užívateľov na hotovostné výbery svojich on-line hazardných hier výhry v priebehu 24k PayPoint miestach po celej veľkej BRITÁNII a Írsku čo to znamená uhol niekto v pokri. PayPoint maloobchod režisér Andrew Goddard hovorí Ukash je už populárny so zákazníkmi a s PayPoint maloobchod partnerov pre frekventované miesta, ktoré generuje. UKash výkonný RIADITEĽ David Hunter hovorí, že partnerstvo bude prínosom pre všetky on-line gambler, kto chce rýchly spôsob "ak chcete svoje výhry v hotovosti." Pan-European on-line hazardných hier prevádzkovateľ Bwin.strana digitálnej zábavy sa rozhodla, spin off jej platby platforma do nezávislý subjekt daboval Kalixa. Na Kalixa Skupina zamýšľa prevádzkovať v Európe, severnej a južnej Ameriky, Ázie a Tichomoria a na Blízkom Východe čo to znamená byť v pozícii.

Kalixa generálny RIADITEĽ Ed Chandler hovorí, že spoločnosť je zameranie sa na "orezávanie tuku" v tradičných platobných reťazca odstránením sprostredkovateľov stojí medzi obchodníkom a zákazníkom v pokri. Spoločnosť bude poskytovať produktov, vrátane Kalixa Platiť, digitálna peňaženka nástroj financované Kalixa-vydáva predplatené Mastercard; Kalixa Pro, mobilný čip-a-PIN reader-vybavené point-of-predaj riešenie viazaná na Kalixa Platiť účty, a Kalixa Prijať, je získanie riešenie umožňujúce obchodníci prijímať platby prostredníctvom viac ako 200 online metód. Na spinoff prichádza o 15 mesiacov po Bwin.strana verejne mused o prijatí jeho platby platformu dole počiatočnej verejnej ponuky (IPO) trasa s cieľom "speňaženie podniku." Ani slovo o tom, či IPO to stále ísť, vzhľadom na Bwin.strana vlastné IPO sa stalo pred dvoma rokmi, tento mesiac, a spoločnosť má ešte len prísť do 35p jeho 205p vrchol v deň jeho IPO kasína otvorené v oklahoma city.

Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre.

čo to znamená byť na tlačidlo v pokri

TOP