Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
D

enné Hviezdy Výhry tvrdila, že protagonisti boli uvedené v rovnakom bežné oblečenie na celom reklamu, úmyselné tvorivé rozhodnutie, aby sa zabránilo glamourising hazardných hier, a že ich self-image alebo sebavedomie, nemali zlepšiť a nikto v casino bolo vidieť interakciu s nimi kasína otvorené v ontario 2021. Spoločnosť tiež uviedla, že žena croupiers vyhľadania od stola, ako protagonisti prechádzali okolo odráža normálne správanie zamestnanca, ktoré chcú potvrdiť zákazník, na rozdiel od predpokladaných pokus na zvádzanie najlepšie zadarmo off-line poker aplikácie iphone. Na Advertising Standards Authority (ASA) sa nedávno zakázala hazardných hier inzerát z Medveď Skupiny, podporu spoločnosť je online kasíno StarWins.com pre obe objectifying ženy a naznačuje, že stávkovanie mohli zlepšiť osobné kvality a atraktivity najlepšie zadarmo off-line poker aplikácie.
Na ASA rozhodol, že reklama sa spredmetňuje ženy a bolo pravdepodobné, že podnecuje "vážne alebo rozšírené činu" najlepšie zadarmo. Pre oboch týchto dôvodov, reklama má zakázaný prístup z objaviť znova. offline hry blackjack app.

Na ASA tiež poznamenať, že reklama navrhol, že hazardné hry rozšírené osobné vlastnosti, ako je sexuálne úspech alebo zvýšiť príťažlivosť, pretože muži prejavili väčšiu pozornosť ženy, keď boli hazardných hier pt la ruleta des problemes julien tanti.

Kasína otvorené v ontario 2021

TOP