Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
o

któbra 2016, resp. Wolde Gabriel a Petrilli sa tiež zúčastniť Berlíne Affiliate Konferencie (BAC) v Berlin Messe, ktorých Príjem Prístup bude vystavovať v Stánku F70. Pridružené spoločnosti, ktorí navštívia Výnosy Prístupu " BAC stánku bude mať možnosť vstúpiť do žrebovania, ktoré sponzoruje spoločnosť partnerov BetOlimp a Olybet toker poker žiariť v tme.

Výnosy Prístup je spolupracuje s viac ako 300 herných značiek po celom svete čo do rozsahu v diamond casino heist. Tím sa predstaví spoločnosti platformu, podarilo pobočky programov a affiliate sieť iGaming dcérskych a pridružených spoločností a subjektov čo do rozsahu v kasíne heist. v riadiacom Divadlo, panel, ktorý bude tiež funkciu GameOn Pobočky spoluzakladateľ Tom Galanis a Ihre Porade RIADITEĽA Edward Ihre, sa prerokujú kľúčové otázky, ktoré majú vplyv na vzťahy medzi iGaming operátorov a pobočky čo do rozsahu.

októbra 2016 a od 20 v diamond kasíno. Cez jej zadanie-víťazný marketing software a partnerstvo-centric " prístup, Výnosy Prístup prináša komplexné údaje a strategický pohľad na marketingové kampane na všetkých digitálnych a offline kanály.

Toker poker žiariť v tme

TOP