Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
H

erné software firmy Playtech oznámil, že ho museli prísť na dohodu získať online poker affiliate stránky PokerStrategy.com z jeho materskej spoločnosti, etruvian Holdings Ltd.za cenu 38,3 mil. eur eur, čo je opísaný ako "bolt-on" obstarania online poker je nemožné vyhrať. V jeho regulačné vyhlásenie po nadobudnutí, Playtech stanovené svoje plány PokerStrategy.com vyjadrili optimizmus, že dohoda by ďalej diverzifikovať svoje podnikanie profil otvorením najväčšieho nezávislého poker školy a spoločenstva licencie, "čím cementovanie existujúcich vzťahov a vytváranie čiastkových príležitosti pre softvér a PTTS marketing." Je verejne obchodovaná spoločnosť prevádzkuje iPoker network a s PokerStrategy.com umožní rozširovať svoje marketingové príležitosti, ktoré sú mimo jeho podnik ako poskytovateľ služieb prevádzkovateľom. Je to zvuk, pohyb vzhľadom na to, že Playtech poker výnosy za rok zatiaľ neboli až na par s jeho iné podniky, tak s PokerStrategy na palube by dať príležitosť prehodnotiť jeho poker podnikania s pomocou ostrých poker mysle infusing to s nové stratégie a nápady dať business dobrú " ol záber v arm ruleta panier lave vaisselle siemens.

PokerStrategy.com na druhej strane, nebude opätovne alebo rebranding na nič iné, než to, čo by robil v čase, že to bolo okolo. "PokerStrategy.com zostane v podstate rovnaké a udržať svoju nezávislosť na trhu," online poker stránky povedal vo vyhlásení, ktoré zverejnil na svojej internetovej stránke.
"Budeme pokračovať v práci s všetkých našich súčasných partnerov a pokračovať pridať ďalšie herní pre si môžete vybrať, bez akýchkoľvek obmedzení." PokerStrategy je tiež očakáva, že bude úzko spolupracovať s Playtech pomôcť softvéru spoločnosti upgrade svoj pokerový softvér, rovnako ako zvýšenie plnej šírky iPoker network s úmyslom pomôcť iPoker network zlepšiť jeho celkový poker produktu ruleta panier lave vaisselle rosieres. Spoločnosti zakladateľov, Dominik Kofert a Enrique Guzmán, zostane na business ako konzultanti ruleta panier lave vaisselle haier. Podobne, Damian Sokol a Pavel Stehno bude pokračovať vo svojej pozícii ako PokerStrategy generálnym riaditeľom a prevádzkový riaditeľ, resp. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre seminole hard rock tampa poker miestnosť.

Online poker je nemožné vyhrať

TOP