Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
M

ike má funkcii veľvyslanca z partypoker za posledných pätnásť rokov, ako aj držal pozíciu s World Poker Tour poker room v meste pensacola. Ako jeden zo zakladateľov partypoker už v roku 2001, Mike má významnú úlohu v rozvoji mieste, ako aj pokeru. Súčasťou jeho povinností bude investovať do vývoja softvéru s cieľom poskytovať vedúci hráč skúsenosti v online poker priemysel. Shuffle hore a deal!" Tom Vodách, partypoker Generálny Riaditeľ tiež komentoval Mike novej úlohe na partypoker cez partypoker blog o tom, že je potešený, Mike sa rozhodli prísť na palube ako Predseda, a že každý je určené na to, aby partypoker stránky pre hráčov a s podporou Mike pomôže stránky dostať jeden krok bližšie k tomuto cieľu. florida.
Ako Predseda, Mike bude tiež chcú odmeniť verných hráčov, ktorí sa hre začiatok a udržať akciou bude, rovnako ako ponúka propagačné akcie s vysokou pridanou hodnotou pre menšie bankroll hráčov.Ďalšie faktory, ktoré Mike bude zameraná na zahŕňajú: Mike skutočne bude opúšťať jeho postavenie v rámci World Poker Tour sústrediť sa na svoju novú úlohu v rámci partypoker. Teraz, GVC Holdings Plc oznámil, že Mike bol vymenovaný za Predsedu online poker značky je mgm detroit kasína otvorené dnes. On je tešíme sa na spoluprácu s ľuďmi, ktorí milujú hru ako on a nie sú cieľom druhé miesto, v ktorom sa uvádza: "všetci Sme v.
Na margo zmien, Mike uviedol, že on bol na partypoker od začiatku, predtým, než bol názov alebo pred jednej virtuálnej karty boli rozdané je mgm grand casino v detroite otvorené. On bude tiež pracovať pre zlepšenie služieb zákazníkom vzťahy s hráčmi spolu s riešením hráč problémy v rovnaký deň časovom horizonte je mgm grand kasína otvorené v detroite. Ako Predseda, Mike bude reprezentovať global poker spoločenstva, ako aj pomoc partypoker rôznymi spôsobmi muž strieľal na kasíno slot stroj. Ak poznáte hru poker, potom ste určite počuli meno Mike Sexton (na snímke tu s Matnou Savage a Vince Van Patten) človek okradnutý po odchode kasíno.

Poker room v meste pensacola

TOP