Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
Z

ískajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre.
Tento čas komisia chce centrálnej databázy, ktorá bude mať záznamy o bitcoin a virtuálnej meny používateľov identity a peňaženky adresy, ktoré budú prístupné na finančných spravodajských jednotiek členských krajín ragnarok m. Európska Únia je výkonným orgánom je nenechať sa do boja proti použitie digitálnej meny na financovanie teroristických skupín ako slot položiek. Európskej Komisie (ES) predtým nazývaný ukončiť bitcoin výmeny " anonymita prostredníctvom akčný plán, ktorý bude vyžadovať výmeny na správu, ktorí používajú svoje služby, a keď už boli použité. Spoločnosť, ktorá pôsobí v 32 krajinách neumožňujú predaj digitálnej mene ragnarok m otvoriť auto zručnosti slot. Na bitcoin výmenu v stredu oznámil, že vám to teraz umožní používateľov v Austrálii kúpiť bitcoin a éter s kreditné a debetné karty ragnarok m. 1, 2017 ako pridať slot.

Ak všetko pôjde podľa ES plán, členské štáty by mali uviesť do účinnosti nariadenia potrebné tento smernice, Jan ako sa hazardných hier anonymné práce. Coinbase rozširuje do Austrálie Digitálnej meny Coinbase pridal inej krajiny, na jej kúpu portfólia služieb ako sa hazardných hier vplyv na vaše zdravie. Teraz, ES navrhuje ďalšie smernice, aby sa zabránilo používanie cryptocurrency a jej základné technológie pre financovanie terorizmu ako sa hazardných hier vplyv na vaše duševné zdravie.

Návrh sa zameriava na riešenie medzier v vlád " dohľad nad teroristická skupina je nezákonné finančné taktiku—ako pomocou digitálnej meny, pričom tiež "vyvarujeme zbytočných prekážok fungovania platby a finančné trhy pre kmeňové, zákony dodržiavajúcich občanov a podnikov." "Tento návrh sa snaží zabrániť veľkého rozsahu, zatajovania fondov, ktoré môžu brániť účinného boja proti finančnej trestnej činnosti a na zabezpečenie rozšírenej podnikovej transparentnosti tak, že pravda oprávnených vlastníkov spoločností alebo iných právnických opatrenia nemôže skryť za utajené identity, EÚ", povedal vo svojom návrhu.

Ragnarok m

TOP