Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
l

fastreet – súkromná Slovinský výrobca multi-player elektronické hracie automaty – očakáva, že jej výrobky sa naďalej teší silnú prítomnosť v Ázii viac rokov príde, hovorí obchodný riaditeľ Albert Radman. Konala sa v Benátskej Macau. "Neustále robiť aj v Ázii," dodal.

V Kambodži, s našimi klasická R8 stroje [Alfastreet je vlajkovou loďou osem-stanica ruleta produkt], sme vlastné " trhu ako vyhrať hracie automaty v kasíne. Máme mnoho strojov tam," povedal.r Radman dodal: "Pre naše novšie produkty (vrátane Alfastreet je WIKY multi-hra jedného terminálu], my veľmi dobre sa s Singapure a Malajzii ako vyhrať na automat bar. Boli sme spokojní s dochádzky," Pán Radman povedal. Máme niekoľko obchodov, ktoré prichádza," uviedol.r Radman hovoril na GGRAsia na konci Global Gaming Expo (G2E) Ázii 2016 sherwood valley casino willits kalifornii. My výborne na Filipínach, v poslednej dobe; Laos je vždy pre nás dobré." s kým nedávno, Macau nebol medzi prioritné trhy v Ázii, na Alfastreet. Na vrchole 'Royal Derby' dostihy stroj, Alfastreet zobrazí jeho nové "Mokré Preteky výrobok" (na obrázku), predstavovať loď-závodné tému.

V ázii bol solídny trh [pre Alfastreet] pre mnoho rokov," Pán Radman povedal GGRAsia štít athena slot zadarmo. Náš stánok bol veľmi zaneprázdnený počas zobraziť len preto, že tieto dva stroje," povedal Pán Radman štít athena slot demo.

Ako vyhrať hracie automaty v kasíne

TOP