Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
V

Macau, úradníci sú údajne nastaviť, aby sa preskúmala možnosť zavedenia dane na cestujúci nastupujú mesta s cieľom zvýšiť dodatočné príjmy pre účely ďalšieho vývoja jeho cestovného ruchu, súvisiacej infraštruktúry.

Rozpočet zostatok: Podľa správy od GGRAsia, zjavenie pochádza z Maria Helena De Senna Fernandes (na snímke), Riaditeľ pre Macao Vláda Úrad cestovného Ruchu, len niekoľko mesiacov po tom, čo vláda na enklávu niektorých 667,400 ľudí podrobné, že je skončila minulý rok so celkový rozpočet prebytok približne $6.66 mld. Príklady preskúmať: Fernandes uviedla, že jej kancelária má v úmysle pozrieť na ciele, ktoré mali premiéru turistické daní a citované talianske mesto Benátky a národ Japonska ako miesta osobitné záujem je tam kasíno v blízkosti new smyrna beach.
Ona tiež podrobné, že ona nie je stanoviť konečný termín na dokončenie vyšetrovania, ale nie je "chcú pretiahnuť ho príliš dlho", ako dúfa, že bude môcť 'prezentovať výsledky tak, aby mohli byť prerokovaný v detaile.' Januára videl Japonsko začalo nabíjanie všetkých cudzích štátnych príslušníkov odchode z krajiny takzvaný "sayonara dane" okolo $9.10, ktoré sa vyčlenia na účely pomoci miestnych samospráv budovať a udržiavať ich infraštruktúry cestovného ruchu florida. To navyše poznamenať, že Benátky sa plánuje zaviesť podobnú povinnosť o $3.40 od prvého dňa Môže a aj má plány na zvýšenie tohto poplatku na približne $11.29 do konca roku 2022 je tam kasíno v blízkosti new haven. Herné zisky: Macau zhromaždené od $13.21 miliárd v súhrnnej dane z jeho viac ako 30-herné zariadenia v minulom roku s týmto obrázok účtovníctvo pre takmer 80% mesta spolu 2018 tržby okolo $16.59 eur. Zavedenie turistická daň by údajne zlepšiť bývalých portugalských enkláv súvahe sa ešte ako 2018 to videl pripísať 9.8% nárast medziročne v počte návštevníkov takmer 35.81 miliónov eur ct. Prevádzkovateľ stanovisko: V reagovať na prípadné zavedenie pobytová taxa, Výkonného riaditeľa pre miestne prevádzkovateľa kasína, MGM China Holdings Limited, Grant Bowie, vyhlásil, že všetky výsledné príjmy by mali byť použité špeciálne pre propagáciu turizmu "namiesto toho, aby sa zaobchádza ako" alternatívny výber daní metóda.' Bowie urobil nasledujúce vyhlásenie.. je tam kasíno v blízkosti new paltz ny. "Úprimne povedané, myslím, že vláda Macau je najmä to šťastie a má veľmi udržateľné a pevné finančnej situácii v tejto chvíli." spustiť z vlastnej konštrukcie sloty.

Je tam kasíno v blízkosti new smyrna beach

TOP