Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
B

ývalý Guvernér, Steve Beshear, sľúbil priniesť kasína Kentucky pomôcť s príjmy otázky máte k prehľadu výhier kasína. Pretože opozície hazardných hier v štáte, je prekvapujúce, naučiť, že dve štátne senátorov navrhli novelu ústavy minulý týždeň, podľa rôznych článkov v Kentucky médií to. Teraz s Guvernérom Matt Bevin, zdá sa, že novela má aj ďalšie ísť byť schválené ako Guvernér je v odpore kasínach. čo je najbližšie kasíno na redmond oregon.
Senátor Morgan McGarvey a Julie Raque Adams navrhovaných právnych predpisov, s McGarvey predstavením návrhu počas tlačovej konferencie minulý utorok. Od roku 2007, v štáte Kentucky bol ten, ktorý mal byť jedným z hlavných hráčov v odvetví hazardných hier. 80% z Kentucky obyvateľov žije v jednej hodiny z kasína a štátnej zákonodarcovia stačí si zvoliť, či chcú, Kentucky, výhody kasíno hier.Štát má vážne underfunded penzijné fondy pre zamestnancov štátu, ako aj učiteľov to. Zdá sa, že návrh dve štátne senátorov má za sebou dlhú cestu sa dostať cez Valné Zhromaždenie a priniesť o hlasovanie.Ústavný dodatok vyžaduje tri pätiny snemovne reprezentantov a Senátu poslancov, aby hlasovali v prospech prejsť čo je najbližšie kasíno na portage indiana.
Keď myšlienka bola podporená Guvernér Beshear, že sa nepodarilo pohnúť dopredu to. Veľa divu, ak dôchodok problém je dosť spôsobiť zákonodarcov zmeniť svoje rozhodnutie v súvislosti s kasínach čo je najbližšie kasíno na čítanie pennsylvania. Počas konferencie, štát senátor povedal, že keď ide o hranie hier, rozumná myseľ sa môže líšiť, ale hranie je už v štáte žiadna záloha bonusové kódy springbok kasíno.

Máte k prehľadu výhier kasína

TOP