Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
N

ovo zvolený Republikánsky Guvernér pre Gruzínsko, Brian Kemp (na snímke), má údajne oznámila, že nemá v úmysle blok úsilie, aby mohol vidieť, hazardné hry legalizované v južnom štáte prostredníctvom ústavnej novely.
Zmena postoja: Podľa utorok príbeh z Atlanta Journal-Constitution novinách publikoval lokálne televízne vysielanie WSB-TV, Kemp predtým kampaň proti každé rozšírenie hazardných hier v "Peach Štátu", ale má teraz ukázal, že sa mu nebude stáť v ceste právnych predpisov, ktoré by mohlo v konečnom dôsledku vidieť problém dať pred voličov. Vzdelávanie námietka: noviny citované Kemp je oficiálny hovorca, ako sa vyhlasuje, že 55-ročný Guvernér "zostáva rozdiel od hazardné hry", ale nedávno sa rozhodla zabrániť "pracovitý Gruzíncov" z toho, konečný názor na vec " ak ústavný dodatok je umiestnený na tajnom hlasovaní.' Na oplátku, konzervatívny politik vysvetlil, že on bude trvať na tom, že všetky nové daňové príjmy z hazardných hier vyčlenila na Pomoc Vynikajúcich Žiakov Vzdelanostne (DÚFAM), program, ktorý podporuje štipendiá a pre-mš triedy cez Gruzínsko. Legislatívne recenzie: Kemp je zjavenie spustí okamžité recenzia na samostatné hazardných hier-priateľské opatrenia, ktoré nedávno predstavil Georgia State Senátu a Georgia Dome Zástupcov a má okrem toho nadšený dúfa, že štát niektorých 10,5 mil ďalej sú k dispozícii dodanie sloty morrisons. ľudí by čoskoro domov do viacerých kasínach, ktoré sú už vybavené v susedných Florida, Alabama a Severná Karolína ďalej sú k dispozícii tesco dodacej slot. Pravdepodobne miestach: Lokálne televízne vysielanie, WRDW-TV, podrobné, že najpravdepodobnejšie miesta pre všetky predstavil hazardných hier miesta patria mestá z Atlanta, Columbus a Savannah, zatiaľ čo autor v Auguste vyhlásil, že on je nádej, že budú udelené povolenie na prevádzkovanie výherných automatov a herné tabuľky v tom, že spoločenstva Staré Modjeska Budovy.
Zia Ahmadi povedal stanica, ktorá chce otvoriť 16,000 sq ft kasíno vo vnútri 103-rok-starý centre štruktúry v nádeji, že zarábať na úrok vo výročnej Masters Tournament, ktorá sa konala v blízkosti Augusta National Golf Club ďalej sú k dispozícii asda dodanie sloty. Ahmadi povedal WRDW-TV.. casino blízko palm beach gardens. "Mojej prvej priority je vytvorenie pracovných miest, toľko, koľko môžem.

Najmä keď Majstrov prichádza, keď je golf, viem, že veľa ľudí, a ich priatelia sa skončí prísť sem.".

ďalej sú k dispozícii dodanie sloty morrisons

TOP