Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
D

raftKings má poslala e-mail na svojich registrovaných hráčov s oznámením, že Boston-na základe denných fantasy športy (DFS) súťaž služieb sa dozvedel, že dnes U ako získať vip slot pre ďalšieho predaja.

Federal Trade Commission (FTC) sa bude pokúšať o blok zlúčení medzi ním a FanDuel ako získať uk hazardných hier licencie. E-mail od Pavla Liberman, Matúš Kalish, a Jason Robins, ktorí spolu založená DraftKings v roku 2011, ide o štátnej: "Sme sklamaní tým, že tento prístup a stále verí, že fúzie je v najlepšom záujme našich hráčov a fantasy športové odvetvia. FTC pozíciu na našich zlúčenie je zďaleka posledné slovo a uvažujeme, že všetky naše možnosti, vrátane sporov." FTC vyhovovali štrajku hlavné ranu na dve spoločnosti, ktoré dominujú denne fantasy trhu ako získať zraniteľné osoby dodacej slot na tesco. V novembri minulého roka, FanDuel a DraftKings potvrdil, že oni vstúpili do zlúčenia alebo dohoda, v snahe zmierniť ich spoločné podnikanie a regulačných problémov. Od vyhlásenia, majú naďalej prevádzkovať ako samostatné jednotky, zatiaľ čo čaká na schválenie od regulačných orgánov.Že plánuje ponúkať služby podľa ich vlastných značiek až 2017 NFL sezóna sa končí. Navrhované zlúčenie dvoch spoločností, ktoré už vlády, ako prvé dva DFS webové stránky v USA, by podľa tlačovej správy, "ovládať viac ako 90 percent z U low stakes poker okolí.
trhu pre platené denné fantasy športových súťažiach." Vstup do konania FTC boli kancelárie advokátov všeobecné v District of Columbia a v Kalifornii low stakes poker watch dogs. Podľa Gaming & Športové Právo Advokát, Daniel Wallach, ktorý bol citované Právne Športové Správy, čo sa stane ďalej, je, v jeho snahe zastaviť zlúčení, FTC bude snažiť nájsť dočasný súdny príkaz a začatie súdneho príkazu v federálny súd, s Správneho konania, aby sa začalo v novembri 21, 2017 low stakes poker turnaja stratégie.
To zostáva byť videný, ak súdy zdieľať FTC je presvedčenie, že navrhované zlúčenie DraftKings a FanDuel porušuje anti-trust práva..

Ako získať vip slot pre ďalšieho predaja

TOP