Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
I

ndický hier a pohostinnosť firma, Delta Corp Obmedzená, oznámila, že podpísala dohodu, že je to vidieť stráviť asi $2.28 miliónov eur s cieľom získať 15.52% - ný podiel v jej krajine je druhým najväčším on-line denne fantasy športové operátora, Halaplay Technológií Private Limited športové stávkovanie právne v michigane.

Podiel posun: V Bombaji-uvedené podnik používa oficiálny piatok podania (pdf) odhaliť, že dohoda by mala byť ukončená najneskôr v prvý deň Môže a bude zahŕňať jeho zakúpenia niektoré 31,994 akcie v Halaplay Technológií Private Limited prostredníctvom dvoch tranží športové stávkovanie právnej na floride. Prevádzkové konsolidácia: po ukončení tejto dohody, Delta Corp navyše vysvetlil, že jeho Guassian Siete Private Limited podriadenosti, má sa dohodli previesť všetky svoje vlastné online denne fantasy športových činností na Halaplay výmenou za ďalšie 4.03% - ný podiel v jej Bengaluru-založené rival. HalaPlay.com hegemóniu: Delta podrobné, že Halaplay je prevádzkovateľ za denné fantasy športové domény na HalaPlay.com a publikované v kombinácii obratu pre jeho posledné rozpočtový rok okolo $424,600 s viac ako dva milióny užívateľov. Potenciál do budúcnosti: Podľa správy od CalvinAyre.com novo-podpísaná pochopenie je kvôli pozri Delta Corp a Gaussova N spolu ovládať takmer pätinu Halaplay Technológií Private Limited športové stávkovanie právne v indiana. Novinky domény uviedol, že akvizície umožní ako účasť v Indii je rýchlo sa rozrastajúcej denne fantasy športy na trhu a zároveň získava významné zastúpenie v Ázijskej krajiny rozvíjajúcich sa on-line herný priestor.

To bolo ďalej uviedlo, že Halaplay je v súčasnosti druhou najväčšou online denne fantasy športové firma v Indii za súpera prevádzkovateľ Dream11 a okrem toho sa počíta miestne fondu rizikového kapitálu Kae Kapitálu a prominentnej mobilné hry developer Nazara Technologies Limited, ako kľúčových investorov. casino annay sous objektív jednotky.

športové stávkovanie právne v michigane

TOP