Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
Z

ískajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre. FSB proprietárnu platformu, ktorá obsahuje real-time algoritmická oceňovacích modelov spolu s CRM nástroje pre hráča, segmentácia a bonusing, sa pridať aj live kasíno a celej škály casino hry od popredných priemysel dodávateľov s cieľom ešte viac posilniť propozície online gambling is legal in us. Platforma služieb rozšíriť ctený bazény spoločnosti ponúka svojou vedúcou športové stávky riešenie Londýn, 2. Sme však boli predovšetkým upozorniť na ich bezkonkurenčnú v-hrať futbal stávkovanie, ktoré umožňuje našim zákazníkom možnosť priniesť najlepší produkt na UK sofistikované igaming krajiny.

FSB je Business Development Director, Richard Thorp, povedal: "Sme nadšení, že vziať oblasti s futbalovým Bazény, jeden z najviac dôveryhodné a rešpektovať mená v futbalové stávky. Hra je špeciálne navrhnutý tak, aby prilákať a zapojiť futbal, milujúci, stávkovanie pútavé publikum.

Naša platforma je teraz nastavenie zvonenia pre online športové stávky, vodičský sektor vpred pomocou inovatívnych funkcií, cez on-line, mobilný a maloobchod." Derek Lloyd, generálny RIADITEĽ na Futbal, Bazény, dodal: "FSB má hviezdne povesť pre poskytovanie flexibilné-ešte-spoľahlivý výkon s námahy rýchlosť na všetky športové podujatia. FSB poskytuje značiek všetko potrebné na spustenie zodpovedný športové stávky a hranie podnikania, kompletný s úplné vykazovanie, sociálna zodpovednosť, nástroje, bonusing nástroje, segmentácia, platby a analýza údajov online gambling is it fixed. FSB je flexibilné riešenie bude bezproblémovo integrovať základné Klasické Bazény futbal skóre predpoveď hry, rovnako ako "Footie5', zbrusu nový free-to-play, päť zápas predictor hra americká ruleta pravidlá a výplaty. Sme potešení, aby FSB naše najnovšie podpisom." Pre viac informácií, prosím, kontaktujte: Námestie vo Vzduchu Komunikácie Robin Hutchison, Riaditeľ, 131-151 Skvelé Titchfield Street, London, W1W 5BB| +44 (0) 20 3586 8272 | [email protected] O FSB sídlom v Londýne FSB vytvoril v priemysle najviac škálovateľné, flexibilné a efektívne športové stávky a hry platformu americká ruleta triky a tipy.

Na sportsbook bude prebiehať mimo FSB jedinečné oceňovacích modelov, čo znamená, že zákazníci sa môžu tešiť sofistikované a reaktívne v-play, kurzy, s konkurenčné ceny na všetky športové príchod v ideálny čas pre aktuálnej domácej futbalovej sezóny.

Online gambling is legal in us

TOP