Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
A

merický prevádzkovateľa kasína Wynn Strediská Limited má údajne odmietol žiadosť od jeho najväčším individuálnym akcionárom, Elaine Wynn (na snímke), aby znovu vymenúvanie okno pre nové predstavenstvo tak, že ona by mohla navrhnúť výber nezávislých kandidátov pravidlo hru craps.

Podľa správy od GGRAsia, 75-ročný Wynn pomohol vytvoriť Wynn Strediská Obmedzená v spolupráci s jej bývalý manžel, Steve Wynn, a v súčasnosti má okolo 9.25% svojich akcií. Cez utorok list, mala údajne požiadala firma rýchlo oživiť vymenúvanie proces tak, že by to mohlo reštrukturalizovať svoje stravovanie a zlepšovať jeho imidž v nadväznosti na začiatku februára rezignáciu ako Výkonný Riaditeľ jej 76-ročný ex-manžel uprostred viaceré obvinenia z sexuálne správanie pravidla hry ruleta alkoholu. Wall Street Journal skôr uviedlo, že mladší Wynn v liste uviedla, že bola odhodlaná maximalizovať hodnotu Wynn Strediská Obmedzená pri 'plne obnovenie jeho povesť a v transformovať do corporate-governance leader' pravidla hry ruleta angličtina.
Ak chcete tak urobiť, ona údajne podrobné, že ona by chcel navrhnúť nových členov predstavenstva, že "by byť nezávislé spoločnosti, Steve Wynn a sám seba" reštaurácie v l ' auberge casino lake charles louisiana. Avšak, včera údajne videl Daniel Boone Wayson, Predseda pre Wynn Strediská Obmedzená, odmietnuť žiadosť cez list jeho vlastné na základe skutočnosti, že vymenúvanie procesu pre nové predstavenstvo skončila "takmer tri mesiace pred'. "Ako viete, riaditeľ nominácie lehoty stanovenej podľa firemných predpisov a zverejnené v našich 2017 proxy vyhlásenie zatvorené takmer pred tromi mesiacmi o január 21, 2018," údajne prečítajte si list od Wayson. "Neveríme, že opätovné otvorenie vopred nominácie termín je vhodné alebo odôvodnené." Wayson list navyše údajne vyhlásil, že Las Vegas-založené prevádzkovateľa kasína vedenia už prešli "okamžitá a zmysluplnú zmenu" po streda doplnenie trio žien nezávislých členov reštaurácie v lac leamy kasíno. Tieto najnovšie manažérov zahŕňať Margaret 'Dee Dee' Myers, Betsy Atkins a Winifred 'Wendy' Webb a vziať spoločnosti Predstavenstvo až jedenásť členov s 36% tvoria ženy..

Pravidlo hru craps

TOP