Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
B

ritský omni-kanálový herný softvér a služby, inovátor, Playtech, sa ďalej rozšírila svoju prítomnosť v maloobchodnom športové trhu po nahlásení dohodu, že je to vidieť aj naďalej dodáva Paddy Power Betfair so softvérom pre obrie prevádzkovateľa zbierky self-service stávkových terminálov koľko pravopisu sloty sa úroveň 5 druid mať. Multi-rok dohodou: Londýn-uvedené developer používa oficiálny stredu tlačová publikované Európskou Herné Médiá a Akcie na detail, že multi-ročné predĺženie bolo potiah jeho Playtech BGT Športové dcérskej spoločnosti a týka poskytovanie software pre self-service stávkových terminálov ponúkané v Paddy Power-značkové predajných miestach šíri po celej Spojenom Kráľovstve a Írsku koľko pravopisu sloty sa úroveň 4 warlock mať. Náročnom trhu: Ján Pettit, Vedúci Obchodného riaditeľa pre Playtech BGT Športy, vyhlásil, že nová dohoda, ktorá prichádza v čase narastajúcich stresu na pozemných športové činnosti ale odráža rastúcu popularitu jeho firma je self-service stávkové terminály, ktoré sa podarilo register " dvojciferný rast z roka na rok.' Pettit vyhlásenie čítať.. koľko pravopisu sloty sa úroveň 5 paladin mať.

"Sme potešení, aby rozšírili naše riešenie s Paddy Power a tešíme sa na poskytovanie svojim zákazníkom s najlepšie produkt k dispozícii počas nasledujúcich štyroch rokov v poker. Toto partnerstvo nám umožňuje pokračovať v investovaní do inovácií a dokazuje, že viera, ktorú sme obaja majú v budúcnosti maloobchod stávky v Spojenom Kráľovstve a Írsku." Čerstvé novinky: Pettit uviedol, že aliancia je navyše kvôli vidieť jeho firma premier 'rad zaujímavých nový obsah a jedinečné rysy" pre self-service stávkových terminálov prevádzkuje Dublin-sídlo firmy a zároveň aj naďalej ponúkať tieto lavíny v-play a predzápasových stávok voľby. Tap2Bet tryout: Pre jeho časť, David Newton, Paddy Power Maloobchod Generálny Riaditeľ, vysvetlil, že rozšírená usporiadanie je tiež zahŕňať skúšanie nových Tap2Bet funkcie od Playtech BGT Športy, ktoré umožnia milovníkov podať stávky na jeho firma suite self-service stávkových terminálov pomocou debetnej karty čo je rake. Newtonove vyhlásenie čítanie...
"som veľmi radi rozšírili našu dohodu v poker. To je rozhodujúci čas pre licencované stávkové kancelárie a mali sme dlhý prehodnotenie možnosti pred dokončením, že Playtech BGT Športové bol najlepší pre nás čo strane je často nazývané "anna kournikova'. Naše partnerstvo s Playtech BGT Športové znamená, že môžeme aj naďalej poskytovať našim zákazníkom s rastúcim počtom vynikajúcu v-shop stávkových možností.".

Koľko pravopisu sloty sa úroveň 5 druid mať

TOP