Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
A

merické televízne vysielanie giant, Fox Corporation, má údajne dohodli dohodu, že je to vidieť stráviť asi $236 miliónov eur s cieľom získať 4.99% podiel na popredných on-line kasína a športové operátora, Hviezdy Skupiny Incorporated. Spoločnosť fondov: Podľa streda správa z Bloomberg news service, dohody bolo odhalené Rafí Ashkenazi, Výkonný Riaditeľ pre Toronto-sídlom, Hviezdy Skupiny, a prichádza po Fox vyrobené $71 miliardy eur v Marci predajom mimo podstatnú časť svojej činnosti na Walt Disney Company ram sloty 2 vs 4. Fox Stávky zámer: Ako súčasť dohody, NASDAQ-uvedené Fox, ktorá je riadená rodiny miliardár podnikateľ, Rupert Murdoch, je údajne nastaviť, aby partner s Hviezdami Skupiny Zapísaná v snahe spustiť svoju vlastnú online športové business neskôr v priebehu roka.Údajne kvôli byť označené značkou podľa Fox Stávky moniker, táto služba je ponúknuť aficionados v Amerických štátov, ktoré majú overené športové možnosť staviť na výsledok širokú škálu športových podujatí ako Super Bowl a Stanley Cup Finále.Ďalšie možnosti: Bloomberg uvádza, že táto aliancia je aj možnosť, že dáva Fox Corp cez jeho Fox Sports dcérskej spoločnosti desať rokov opcia na ďalších 50% Americkej obchodnej Hviezd Skupiny. Ako keby to nebolo dosť, novinky služba oznámila, že sa zaoberajú okrem toho zahŕňa ustanovenia, ktoré je zapojiť Hviezdy získava až 25-ročnú exkluzívnu možnosť na niektorých obsah z Fox Sports výmenou za vysielateľ súhlasí, aby stráviť utajených sumu každý rok reklamy s iGaming operátora.

Plodný portfólia: Predtým známy ako Amaya Začlenené do roku 2017 meno-zmena, Hviezdy je zodpovedný za iGaming značiek na PokerStars, FullTilt a navyše je aktívny v Amerických online športové trhu prostredníctvom svojich New Jersey-smerom BetStarsNJ.com a PokerStarsNJ.com domény, ktoré beží v spolupráci s Strediská Digitálny Herný LLC subjektu Atlantic City Resorts Casino Hotel ram sloty 2 a 4. Kanadská firma okrem toho ovláda Spojeného Kráľovstva Sky Bet športové značky po rozšoupnete niektoré $4,7 miliárd eur v júli získať prevádzkovateľ Neba a Stávkovania od predchádzajúcich majiteľov CVC Capital Partners a Sky ram sloty 1 a 3 vs 2 a 4.

Ashkenazi povedal Bloomberg, že Fox je v podstate 'pri pohľade na stávkovanie ako ďalší pilier svojej stratégii", a že práve oznámila, riešenie je nastavené tak, aby jeho firma prístup k "mediálnej spoločnosti s zarovnané stratégii" lex situs poker online bonus nových členských 30. Diverzifikácia smernice: Pre jeho časť, Eric Shanks, Výkonný Riaditeľ pre Fox Sports, údajne povedal spravodajstvo že dohoda pomôže jeho spoločnosť diverzifikovať svoje ponúka nasledujúce citovať nedávny výskum, ktoré sú uvedené niektoré 27% Amerických dospelých by boli ochotní umiestniť stávku s online sportebetting značky viazaná na jeho firma. Shanks povedal.. lex situs poker online bri 24 hodín. "To bude úspešné, ak by fanúšikovia, ktorí sú už naši zákazníci zapojiť viac s nami [a] zapojiť viac športové milujú.".

Ram sloty 2 vs 4

TOP