Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
P

osledný sa Môže, Zitro oslávil svoje prvé Zitro Skúsenosti, udalosti v Argentíne, kde, okrem prezentácie svojich produktov, zakladateľ Johnny Viveiros Ortiz oznámila svoj záväzok voči trhu a ich blízkosť k potrebám Argentínsky operátora. Situácia spôsobená silu dolára dal Zitro príležitosť premeniť na skutky, slová Johnny v tomto prípade najbližšie kasíno.

Zitro prezentované na SAGSE jeho širokú škálu Bryke Video Sloty produkty s vrcholom na jej postupný bánk, ktoré sú už spôsobuje rozruch v Argentíne herné haly, ako veľkolepé Odkaz Kráľa OKRUH progresívne multigame rozlíšiteľnými impozantný prítomnosť a jeho emócie-ládina hry, ako aj rozsah samostatný multigames vrátane divoko populárne Pick & Win série a nedávno vydané Hot Deal a Spin seriálu. Okrem toho, Zitro opäť prekvapila návštevníkov s Výkonom Bingo Odkaz, svoje najnovšie inovácie v Video Bingo.

Bingo video hra, ktorá má tiež všetky odvolanie z najlepších progresívne bánk aby orlando fl. Investícia Zitro vo výrobkoch na Argentína je hmatateľný dôkaz je záväzok na trhu, ktorý spoločnosť sľúbil, že v Máji. Ale Zitro je impozantný produkty nemohol dosiahol Argentínsky hazardných hier haly bez komerčného vzorcov, ktoré pomohli zmierniť tlak, že prevádzkovatelia sú v porovnaní so získať dlhu v cudzej mene.
V čase, keď Argentínčan peso je ísť cez náročné chvíle, Argentínsky subjekty, ktoré navštívili Zitro stojan boli prekvapení, nie len tým, ako veľkolepé produkty spoločnosti sú, ale aj na objavovanie vzorce ponúkané Zitro na miesto týchto výrobkov k dispozícii daytona beach poker miestnosti akcie. Týmto spôsobom Zitro tiež splnilo svoj sľub blízkosť k prevádzkovateľ tým, že im pomáha prekonať súčasnú situáciu, ako prisľúbil Johnny Viveiros Ortiz v Máji udalosti daytona beach poker miestnosti a kynologického klubu.
Pre viac informácií: Zitro Komunikačné Oddelenie [email protected]/ [email protected] Tel.: +34 937 456 900/ +34 91 7997366 Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre daytona beach poker miestnosti hodín.

Najbližšie kasíno

TOP