Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
"

Sme nadšení, že vítajú hostí na nové Aliante," povedal Terry Downey, Aliante je generálny riaditeľ funkcie pomocných kasíno. 1, pričom na oboch stranách "veľa času s cieľom zabezpečiť hladký prechod." miliónov vývoj otvorený v roku 2008. Downey povedal okrem zmien, majetku vytvorili aj utajené čísla nových "pracovných miest v oblasti marketingu, financií, zábava a hotel oddelenia." Aliante publikované skromný druhom štvrťroku zisk, ako hotel-casino videl zisky v kasíne, reštaurácia a izby výnosov za rovnaké obdobie v minulom roku.
Okrem toho 2000 hracie automaty a 40 stolové hry, Aliante bude ponúkajú celodenné bingo haly s zatmenie progresívne začína na $10,000 funclub kasíno zadarmo čip 2021. Majetok zarobil $1.2 milióna v druhom štvrťroku, v porovnaní so stratou $3,7 miliónov eur v rovnakom období minulého roka pokerový stôl.

"Našim verným hosťom bude páčiť a využívať nové ponuky zavádzame do vlastníctva." Downey povedal zmeny zahŕňajú nové živej zábavy, akcie a reštaurácie, a tiež novú vernostnú kartu program držiaky uk. Prvá akcia bude začínať vo štvrtok na pravé poludnie, s celodenná 10X body za hru pokerový stôl pokles držiaky. Riadenie zmluva, ktorú platí Stanice Kasína $400,000 v druhom štvrťroku tohto roka, bola ukončená v novembri 2011, v súlade s regulačným podanie.40-aker majetku, ktorý sa nachádza v Aliante master-plánované spoločenstva na Aliante Parkway a Medzištátny 215, je štyri Diamond AAA-menovitý resort.

Funkcie pomocných kasíno

TOP