Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
M

ichael Addamo vyhral €25k High Roller na World Series of Poker Europe (WSOPE) €848,702, a ktorá pomohla vytvoriť záznam, ročné trať $2.7 m, a čo je na zemi má Pavel Plesuv boli jesť?Moldavské prišiel do tohto podujatia na zadnej strane víťazných jeho prvé World Poker Tour (WPT) názov a má teraz urobil konečné tabuľky všetkých troch Pražskej vysokej valce aké sú vgt hracie automaty. Max Striebro – €23,960 €5,300 EPT Praha Hlavnú Udalosť, priťahuje 1,174-účastníkov, a 16-hráči, ktorí sú v s kričať na výhru €1m prvú cenu na konci Dňa 4 a posledný €10,300 High Roller je momentálne v pohybe s polovicu 240-účastníkov stále zapojená, ako sme sa presunúť ku koncu Deň 1 čo sú biele žetóny v hodnote v pokri.
Tu sú konečné tabuľky výsledky: Konečná Tabuľka Výsledkov 1. Orpen Kisacikoglu – €165,670 4 aké sú dve esá v blackjacku. Jeho $3m v live turnajových zárobkov je tiež rekord.Že opustí Stefan Huber, zakladateľ Zvyšovanie Efektívnej Dáva (REG), ktorý je vždy krásny pohľad pozerať na konečné tabuľky, pretože viete, že jeho samotná prítomnosť znamená, že niekde vo svete život alebo dva bol uložený casino heist. Je to tretí turnaj vyhrať svojej kariéry.

Boivin, kto našiel svoju cestu do tejto udalosti prostredníctvom live satelit, porazil O'Dwyer, heads-up, a to nie na mysli feat v týchto dňoch koľko peňazí. Je zima v decembri, tak najlepšie miesto sa nachádza vo vnútri kasína s balíčkom kariet, a niektoré známe tváre, aby sa vaše srdce nadšený.

Hovorí o osobné naj, päť zo šiestich hráčov, ktorí urobili konečné tabuľky získali viac peňazí v roku 2018 než kedykoľvek v živote.

Aké sú vgt hracie automaty

TOP