Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
D

oplnenie Plán existujúceho množstva úspešných nástrojov vrátane Točení Zdarma a Vyhrať Zdarma, nové funkcie obsahujú: – Ocenenie Hra, ktorá je úzko spojená Plán je veľmi úspešné Jackpot Kráľ série hier. "Prichádzajúce od operátora strane priemysel znamená vstup môžem odovzdať zabezpečí Plán nástrojov naďalej vyvinutý s prevádzkovateľom a hráčom pri srdci skúsenosti." Matt Cole, Generálny Riaditeľ na Blueprint Gaming, dodal: "Tieto nové nástroje, ktoré sú hlavnou témou pre nás tento rok. Flexibilné funkcie na podporu subjektov a vopred hráč nadobudnutie a udržanie stratégie štvrtok 13 na rieke poker club newark ohio. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre. "Alex, získal cenné skúsenosti, ktoré prostredníctvom svojej predchádzajúcej úlohy na popredných prevádzkovateľov a ukáže byť cenným aktívom pre Plán tím ako sme poskytnúť najvyššiu úroveň podpory našich zákazníkov." O Blueprint Gaming Blueprint Gaming je popredným sídlom v spojenom KRÁĽOVSTVE hra studio a časť z Nemecka Gauselmann Group. – Leaderboard funkciu s twist, ktorý apeluje na všetkých úrovniach hrať.

To vytvára zaujímavé slot hry pre globálnu online a mobilných trhoch a jeho hry sú tiež k dispozícii, aby sa hral na viac ako 100 000 pozemných herné terminálov v celej BRITÁNII, Nemecku a Taliansku. Plán je licencovaný na vývoj a dodávky online hier UK Gambling Commission a Alderney Gambling Control Commission.
Na margo jeho vymenovanie, Alex Naspe, povedal: "som rád, že máme pridal Blueprint Gaming a som nadšená, že pomáhať tím s pokračoval rozvoj svojich špičkových hier portfólia, ako aj priniesť nové inovatívne marketingové a propagačné nástroje na zvýšenie hráč skúsenosti na pgsi - aké skóre indikuje problém hazardných hier. Blueprint Gaming, návrhu a vývoja tím sa snaží tlačiť kreatívne hranice pri tvorbe priestorov, ktoré sú tak úspešné, pre jeho operačný partnerov, ako sú zábavné a pútavé pre svojich hráčov na rieke poker zmysle. – Séria hry, lobby umožniť lepšiu mobile player ciest rebecca zamolo blackjack chýba.

Na rieke poker club newark ohio

TOP