Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
A

však, tieto miesta sú otvorte aplikáciu, v Kentucky Derby je plánovaný na September a prevádzkovateľ má takmer $701 miliónov eur v hotovosti – dosť prežiť viac ako rok v no-príjmy scenár na rieke poker zmysle.

Katz dodáva, že COVID-19 pandémie a nižšou kapacitou, pri ktorých prevádzkovatelia znovu regionálne vlastnosti robia prognózy zisku na najbližších štvrťrokoch zložité. Ale keď to dokončuje Caesars prevzatie, to bude fungovať tri herné vlastnosti tam, takže štátu dôležitou súčasťou kombinovanej spoločnosti regionálneho portfólia rebecca zamolo blackjack chýba. Sme chcete zobraziť údaje a posledné titulky ako mierne negatívne na regionálnych operátorov vo všeobecnosti," povedal Jefferies analytik rebecca zamolo arašidy a blackjack. Na Jefferies analytik aj ceny Monarch "kúpiť" s $38 cena prognózy, čo znamená zhodnotenie potenciálu takmer 12 percent z 2. To tiež reagoval na správy, že regulátorov v Indiana, Nevada, a New Jersey bude trvať, že problém tento mesiac, potenciálne nastavenie pôdu pre transakcia by mala byť dokončená do konca júla alebo začiatkom augusta.Že pohyb je o to pôsobivejšie, keď sa uvažuje, ako Katz poznámky, údaje naznačujú, návštevy Louisiana kasína rozhádzané minulý týždeň ako koronavirus prípadov je zvýšená rebecca zamolo blackjack a arašidové.

Začiatkom tohto roka, Churchill Downs povedal jej druhom štvrťroku výsledky sa budú významne ovplyvnené COVID-19 vypnutie, ktorý nútil uzávery spoločnosti kasína a závodné trate kasíno v daly city. Ale na druhú stranu, väčšina spoločností v tomto segmente mať dosť peňazí, aby sa prežiť až do konca roku 2020, ak iný plnom rozsahu, vypnutie prichádza prejsť ca. "Mali by nárast pokračovať, mohli by tam byť aj ďalšie vplyv na trajektóriu obnovy." Louisiana je zastavenie oživenie plánov na mesiac, a v Nevade, kasíno hostia sú povinní nosiť masky, zatiaľ čo na hranie poschodí.Že politika nie je ešte denting dopravy, ako sú návštevy na Striebro Štátu kasína boli mierne vyššie minulý týždeň kasíno v dallase.

Eldorado Resorts (NASDAQ:ERI) a Monarch Casino & Resort (NASDAQ:MCRI) sú medzi regionálne herné akcie páčil tým, Jefferies analytik David Katz texas oblasti.

Na rieke poker zmysle

TOP