Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
W

ells Fargo očakáva 22% pokles, zatiaľ čo Deutsche Bank je o niečo menej pesimistický na 21%.

Macau vláda zarobí drvivú väčšinu svojich prevádzkových rozpočtu z hier, ale Chui povedal, že vláda sa vykonali potrebné pohotovostné plány, aby ste ho mali dostatočné rozpočtovej rezervy na zachovanie verejnej služby počas celého prepadu všetky body rozsahu mimo kasína heist. Prijatie dlhodobého hľadiska, Ho povedal Guangzhou Denne, ktorá nechcela zobraziť šesť mesiacov poklese ako "veľmi pesimistický obraz" všetky body záujmu diamond kasíno. Credit Suisse hovorí, že pokles bude podporená a abetted dva faktory: prísnejšie tranzitné víza pravidlá v Macau je Zhuhai hraničnom priechode a veľmi očakávaný príchod v Macau v Číne, premier Xi Jinping na December pravidlá texas holdem poker.
Credit Suisse je odhad je v súčasnosti najviac medvedí, hoci iné analytici boli zníženia ich vlastné očakávania. Svet je hore hazardných hier hub je v súčasnosti utápa v šesť-mesiacov-a-započítavanie príjmov prepad a Credit Suisse verí decembra výsledky by mohol spadnúť, rovnako ako 30% medziročne pravidlá hry black jack. 20, má povedal, že jeho správa je pripravený na riešenie pokračujúci pokles.
Ho poznamenať, že Macau herné príjmy mal podrobiť "desaťročia kontinuálne dvojciferný rast" a to nebolo logické domnievať sa, že tento jav by ísť o navždy pravidlá texas holdem poker.

Všetky body rozsahu mimo kasína heist

TOP