Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
V

Macau, kasíno prevádzkovateľ Melco Strediská a Zábavné Limited má údajne boli objednané na ukončenie stavebných prác na časť jeho $1 miliardy Morpheus hotel veže po nedeľa videl pracovník spadajú do jej smrti, zatiaľ čo maľovanie na strop.
Podľa pondelok správa z GGRAsia, Hong Kong-uvedené Melco Strediská a Zábavné Obmedzeným bola na pokyn Macau Práce Záležitosti Úradu zastaviť všetky práce na výšku " v oblastiach v okolí piatom poschodí miesto nehody zatiaľ čo orgánu čaká na 'podrobnú správu' do víkendový incident, že tvrdil, životnosť 32-ročná žena pracovník poker podmienky pre šťastie. GGRAsia uviedlo, že to je druhýkrát za posledných deväť mesiacov, že zamestnanec stratil svojho života v Morpheus po júla videl 33-ročný muž zomrie ako výsledok toho je zasiahnutý do pádu ocele lúč poker podmienky vidím svoje a zvýšiť. Táto nehoda led na všetky stavebné práce na Mesto Snov Macau rozšírenie byť odložené pre takmer tri týždne, zatiaľ čo Pracovné Záležitosti Úradu je údajne navyše nastaviť aby preverila možnosť, že najnovšie usmrtenia môže byť nelegálne zamestnaný. Práce Záležitosti Úradu údajne vyhlásil, že zosnulom bol Čínsky národný, ktorý zomrel v dôsledku pádu z výšky asi 23 nohy zo závesnej plošiny. Orgán údajne navyše vysvetlila, že ona robil maliarske práce v čase úrazu a že všetky tieto aktivity budú teraz len byť umožnené pokračovať raz udelí svoj súhlas.

Lawrence Ho Yau Pľúc, Generálny Riaditeľ a Predseda pre Melco Strediská a Zábavné Obmedzená, údajne povedal GGRAsia, že bol "ešte neviem," ak to najnovšie nehody by oneskorenia otvorenia Morpheus, ktorá bola navrhnutá neskoro Iraku-narodil architektka Zaha Hadid poker podmienky zápas a zvýšiť. Táto firma mala údajne určené začať privítanie hostí na päť-hviezdičkový hotel, tower do konca júna, ale mohli byť teraz nútení tlačiť späť tejto lehoty krátke palube poker ruky kalkulačka. Ho údajne podrobné, že jeho firma bola práve "pracovná veľmi úzko spolupracujeme s našimi zhotoviteľa, aby plne pochopili situáciu," predtým, ako sa vyhlasuje, že "naše srdcia ísť von do rodiny pracovník a postihnutých ľudí' krátke palube no limit poker.

"Na tomto mieste a čase, naše číslo jeden obavy je spolupracovať s orgánmi a zhotoviteľ a tiež, uistite sa, že rodina zosnulého sa postará," Ho údajne povedal GGRAsia..

Poker podmienky pre šťastie

TOP