Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
N

a Greentube online a mobilných softvérových technológií, dcérska spoločnosť Rakúskeho hazardných hier giant, Novomatic, oznámila spustenie svojho najnovšie značkové hrací video automat, v piatimi valcami, Od Súmraku Až do Úsvitu uk online poker podiel na trhu. Vo Viedni založená značky používané oficiálna tlačová správa prezradiť, že jeho najnovšia inovácia je ladený v roku 1996 Americká akčná komédia, horor film rovnakého mena napísal Quentin Tarantino a réžia Robert Rodriguez uk online automaty žiadny vklad bonus. Uviedol, že hra prichádza s podobizne aktérov, Salma Hayek, Juliette Lewis a George Clooney, zatiaľ čo hráči sú vyzvaní line up toľko ako päť zhodné symboly zľava doprava v celej maximálne 50 win linky.
Greentube vysvetlil, že punters budú odmenení ak môžu zostaviť dve alebo tri priľahlé zodpovedajúce ikony z najviac vľavo valci počas hry, keď je symbol wild môže zvýšiť výherné kombinácie, pričom pre všetkých ostatných, s výnimkou scatter orientálna paradise casino subic bay. Developer vyhlásil, že nový názov funkcie Tanec Bonus, kde Santanico Pandemonium symbol Wild nahrádza všetky ostatné ikonu obsadiť až dvanásť pozície v celej strednej tri valce. Názov navyše prichádza s Úrovňou Až symboly zvýšiť cenu úrovní, Xtra Zásobníka, Funkciu a voľný hry-zadávanie Mugshot Bonus. Napríklad, ak všetky tieto nebolo dosť, Greentube podrobné, že jeho posledná značkové hrací video automat, navyše má trio bonus miniatúrne hry zahŕňajúca Na úteku, Všetci sa Byť v Pohode a Peňažné Výbuchu inovácie orientxpress kasíno bonus kód ohne einzahlung.

"Jeden z najpopulárnejších kultových filmov všetkých čias, sa teraz môže prežívala v slot forme," čítať utorok výpis z Greentube. "Od Súmraku Až do Úsvitu prináša späť Gecko bratia na úteku spolu s crazy extra funkcie v tejto vzrušujúce a akcie-balené slotu." Pre jeho časť, Novomatic používa stredu tlačová správa na prezradiť, že Mexická pozemných operátora, Grupo Televisa, sa stal jedným z prvých začať nový názov po súčasne premiering to na 16 z jeho PlayCity-značkové kasína celej latinskej Ameriky národa. Rakúske firmy zverejnené, že Mexico City-sídlo prevádzkovateľa kasína je hrajú nové video slot vo VIP Lounge 2.32 kabinetu a označené jeho úvod s rozsiahlymi televízne reklamy a séria spustenie strany..

Uk online poker podiel na trhu

TOP