Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
O

dvolanie ETG sa šíri do ostatných Ázijských hazardných hier jurisdikciách ako overiť. Piesky Čína je vedľa s 30%, s Melco Crown Entertainment dobre späť na 17%. Kasíno prevádzkovateľom reagovali s uprednostňovaním live tabuľky pre použitie Vip alebo viac nedávno, ešte výhodnejšie premium mass hráči hazardných hier straty. V priebehu nasledujúcich troch rokov, Únie Herné verí, ďalších 1500 na 2k ETGs budú inštalované v kasínach, v súčasnosti pôsobí alebo je postavený na Filipínach, Kambodži a v Južnej Kórei.
Na ETG výroba trhu dominuje šesť spoločností: Alfastreet, Aruze Herné Amerike, Bally Technológií, Aristocrat Voľný čas, Novomatic a Rajom Zábavy je LT Hra divízie ako odísť z pokrového stola. Ale to má za následok významné stúpajúci tlak na minimálne vklady, ktoré zanechal veľa masový trh hráčom na dolnom konci stupnice – 500 HKD (US $65) za ruku a pod – s pár tabuľky, v ktorej sú vítané. Raft nových resort kasína plánuje otvoriť v Macau je Cotai strip v najbližších rokoch sa očakáva, že prinesie aj sprievodné spike v počte elektronické stolové hry (ETG) ako stávka kasíno bonus. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre blackjack auto sales westby wi. Tam sú v súčasnej dobe asi 5.5 k ETG v prevádzke v Macau kasína, ale Únie Herné Výskumu analytici očakávajú, že obrázok rásť takmer 64% na 9k v čase, SJM Holdings' Lisboa Palác otvorí v roku 2017, označenie ukončenia posledného z kasína v súčasnosti pripravujú v Macau.

Tam boli návrhy na začiatku roka, že Macau môže stanoviť limit na ETG podobné, ktorý uložil na live tabuľky, ale žiadne ďalšie odradí slová boli vypočuté na predmet.Únie Herné hovorí SJM je aktuálny ETG kráľ, s 38% strojov v prevádzke blackjack auto sales chandler ok.

Ako overiť

TOP